lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Когато колата...
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Alvisun

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:09 pm    Заглавие: Когато колата... Отговорете с цитат

или кой как се справя с проблемите покрай тия четирикраки чудовища?

ПП Пускам темата аз, защото на мъжете нещо им стана или ние им направихме нещо, не знам Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iskusitelj

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятели имам нужда от помоща ви , искам да си взема автомобил и искам вашия съвет каква марка да бъде , която да е евтина подръжка и добра возия , нямам си напрестава и съм невеж в тази сфера. До края на април ще разполагам с 5000лв и тогава мисля да си купя,чакам предложения и съвети.Благодаря!
Върнете се в началото
KingoftheROAD

Местожителство: Калояново

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile ОК.Very Happy

Може ли да уточним още някои неща по заданието и изискванията към колата? Например - за какво ще се ползва? всеки ден ли? по какви пътища? - градско извънградско, офроуд. Пътници или товари предимно ще се превозват. Семейна кола или за работа? Нещатата трябва да се избистрят добре откъм изисквания - да е по-луксозна ли? или по непретенциозна и тн....
Pamela{}

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде мъжкото във вас проговори Wink

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че как иначе Very Happy Smile Laughing
iskusitelj

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще се ползва всеки ден , но за малко разтояние, повечето ще бъде за извънградско, много рядко ще влизам по центъра на София,пътници мисля че до трима когато ще се пътува на дълги разтояния, да си кажа харасва ми рено сценик мини вана, но чакам вие дакаже нещо
Върнете се в началото
iskusitelj

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy хахахха..харесами подписа за километрите и мъжете на жената.. имам идруги коли който ми харесват пунто от 2000г нагоре и опел корса от новите маски мисля че от 2001г и пежо 206 тези ги харесвам по външност , другото не разбирам
Върнете се в началото
Pamela{}

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не разбирам много от коли, ама защо си мисля че рено и опел не са за предпочитане Rolling Eyes По-компетентните да се изкажат по този въпрос...

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен пък ми казват че точно путото не било за предпочитане, но знам ли нали затова питам
Върнете се в началото
KingoftheROAD

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Меган сценик ли имаш предвид? колегата има меган комбо 2000 година, карано в българия и да ти кажа има си някои кусурчета, а старото му ренде е 19-ка шамад 1991-ва, и като че ли е по-читава машинка.

За фиат също има някои резерви - като двигател добре, но някои проблеми с качеството, опел също добре с двигателите, но купетата гният. А какво ще кажеш за фолксваген? голф4, венто? По-скъпички са, но и държат цена с времето, и купетата са сравнително здрави, а и фирмата е известна с качеството. Естествено не е мерцедес, но е 1-2 класи над рено, опел, форд и фиат...

Ако предпочиташ по-мека возия среден клас на пежо и рено, за по-твърда возия - фоклсваген, бмв, някои от японските...
tutenceto

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не мога да сменям гуми и не разбирам от повреди по колите.Това го прави прилятелят ми.
iskusitelj

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

KingoftheROAD написа:
Меган сценик ли имаш предвид? колегата има меган комбо 2000 година, карано в българия и да ти кажа има си някои кусурчета, а старото му ренде е 19-ка шамад 1991-ва, и като че ли е по-читава машинка.

За фиат също има някои резерви - като двигател добре, но някои проблеми с качеството, опел също добре с двигателите, но купетата гният. А какво ще кажеш за фолксваген? голф4, венто? По-скъпички са, но и държат цена с времето, и купетата са сравнително здрави, а и фирмата е известна с качеството. Естествено не е мерцедес, но е 1-2 класи над рено, опел, форд и фиат...

Ако предпочиташ по-мека возия среден клас на пежо и рено, за по-твърда возия - фоклсваген, бмв, някои от японските...

говоря за рено ценик минивана , а има миниван и меган и той ми харесва, опела нали го подобриха и вече не гният както по напред? сина ми имаше опел вектра много гниеше, после взе фолсваген поло незнам защо не му хареса и него продаде сега има мерцедес 124 автоматик на газ много е добър и здрав ,но като го гледам и него ще продава иска друга кола , аз лично не си падам по фолсвагена нещо нямат хубава визия , искам кола която да е по зооблена и с хубава визия затова съм се спрял на тези трите опел -2001г пежо 206г и рено ценик миниван 1999г всека една от тях могат да се купят до 5000лв за тях искам съвети и за хонда ,нисан и тойота да кажете
Върнете се в началото
iskusitelj

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tutenceto написа:
Ми не мога да сменям гуми и не разбирам от повреди по колите.Това го прави прилятелят ми.

не ти трябва да разбираш Wink щом си имаш кой даги прави тез неща
Върнете се в началото
KingoftheROAD

МнениеПуснато на: Сря Дек 31, 2008 10:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук в България по автосалоните се продават предимно коли с проблеми. Иначе ако купуваш кола от човек, за който знаеш как е карал и поддържал колата може и да имаш късмет. Аз преди година и 7-8 месеца ходих до Мюнхен и имах късмета да намеря каквото тръсех и съм доволен. Така, че ако имаш такава възможност според мен ще е най-добре така да направиш. Ако имаш добри приятели или роднини с които се разбираш някъде по Европата евентуално обмисли и вариант с ходене до там. Другото което е добре да се избистри конкретна марка и модел, най-много 1-2 марки и 2-3 модела. За да си наясно какво точно търсиш. Аз преди да тръгна за Германия проучих въпроса основно, четох форуми, книжки, параметри, двигатели и тн. И така, ще помагаме тук с каквото можем и знаем Smile Very Happy
iskusitelj

МнениеПуснато на: Чет Яну 01, 2009 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имам в германия само една позната от чата, други роднини и приятели нямам , имам много които ми се пишат на приятели и ми предлагат разни коли , но не им вярвам че колите им са свестни, остава както казваш някой от Б-я който е закъсал и продава колата си. Нали затова ви питам вас мисля си за рено ценик миниван или някоя япоска или корейскили са незнам - нисан и хонда или тойота -вече поскъпичка
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети