lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ХОБИ
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
detelina-emi

Местожителство: ruse

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 4:31 pm    Заглавие: ХОБИ Отговорете с цитат

Razz Razz СЕГА ХОБИТО НА ПОВЕ4Е ЖЕНИ Е ДА 4ИСТЯТ И ПЕРАТ ИЛИ ДА ГОТВЯТ
Lara Kroft

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нееее,не го казвай!Аз съм като МЪЖ В КЪЩАТА Very Happy -всичко,свързано с готвене,чистене,пране и прочие битовизми ме дразни.Не,че живея в кочина,но всичко това го правя ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ,а хобитата ми са шопинг и танци http://www.youtube.com/watch?v=SyaxbEcvu9k -Поздрав за всички вас
Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Радостина

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това си ми е задължение .. хоби не ..просто като има тук прашинка там хартийка и откачам ..
Трябва да е като по конец ама малко се задържа така Very Happy една гънка да има по фотьойла и откачам . човърка ...

ама това е др тема ..

Хоби .. .нямам си .. експериментирам в кухнята ..Стоя на комп.. Няма време за хаби-то-плуване- ...
Преди си шиех чанти - имам цял склад - не съм ги носила но ги шиех - просто ми беше мания .

Сега .. пазарувам като запоследно винаги като изляза - бели ботушки -бяло палто - бяла блуза- някое бижу в тон .. . Very Happy Embarassed Не мога се понасям чак понякога ...станало ми е не хоби ами мания направо ако може така да се нарече .

Моето всичко е маниакално .. Very Happy Laughing Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alvisun

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее, чак пък толкова елементарни не сме Laughing

Вярно е - обичам да експериментирам в кухнята, както и да си похапвам след това, но истината е, че най-голямата ми страст са книгите и историята на България.Събирам интересни материали за хора живяли някога, обичам да шия - обещала съм си някой хубав ден да си направя нещо като малък кът на Българщината в собствения си дом и една малка но изпълнена с много мъдрост библиотека.Музиката също ми е страст.Старите грамофони, плочите и даже имам едно работещо радио от 1920г.

Това е Smile
Върнете се в началото
vanili

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хоби- не, но вманиачване...от време на време -да Embarassed
така беше когато шиех гоблени. най-напред си беше за кеф, после...се спасявах от мъката си, когато майка си отиде Crying or Very sad никога не ги окачих, не ми харесва, щото си е кич, но когато виждаш, че нещо излиза от ръцете ти...е, приятно е Laughing
сега са няколко сайта, които ако не отворя, съм като болна Embarassed и скайп- да си чуя приятелите...абе...много се измързеливих, вместо да се видим по на едно, дърдорим до малките часове. уж за малко, а като се отплеснем...и то отишло по петляно време Rolling Eyes
Lara Kroft

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vanili написа:
така беше когато шиех гоблени. най-напред си беше за кеф, после...се спасявах от мъката си, когато майка си отиде Crying or Very sad никога не ги окачих, не ми харесва, щото си е кич, но когато виждаш, че нещо излиза от ръцете ти...е, приятно е Laughing
сега са няколко сайта, които ако не отворя, съм като болна Embarassed и скайп- да си чуя приятелите...абе...много се измързеливих, вместо да се видим по на едно, дърдорим до малките часове. уж за малко, а като се отплеснем...и то отишло по петляно време Rolling Eyes

Ми аз за това точно тръгнах на танци,такава МАРДА съм станала,че ако не е за магазини или за кафе-никъде не мърдам!УЖАС Exclamation
Върнете се в началото
Радостина

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kristalina написа:
vanili написа:

Ми аз за това точно тръгнах на танци,такава МАРДА съм станала,че ако не е за магазини или за кафе-никъде не мърдам!УЖАС Exclamation

и при мен е така Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PrOsToJeNa
Гост

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди да заременея,хобито ми беше да тичам всеки ден по 2,3 часа.
Сега нямам вече тази възможност.
Върнете се в началото
Aurora_Borealis

Местожителство: Stronghold

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

превеждам текстове... свиря на бас, гримирам се, много, просто защото ми е страшно успокояващо... но на първо място са си текстовете

преди обичах и да плувам... но за съжаление, почти не ми остава време вече..
Върнете се в началото
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Пет Дек 05, 2008 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам да събирам стойностни книги,преди всичко исторически.Събрала съм в моята библиотека,много ценни книги.Всеки ден чета,може един час да отделя,но е вече като ритуал при мен.

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Anastasia

МнениеПуснато на: Съб Дек 06, 2008 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз обичам да чета...много. Чета всичко попаднало ми под ръка...Докато съм с книжка в ръката съм изключила външния свят. Даже у дома се научиха - с книгата ли съм, никой не ме тормози Smile

Върнете се в началото
tutenceto

МнениеПуснато на: Чет Дек 11, 2008 1:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам да чета книги.Като бях по-малка четях български исторически книги,сега започнах да чета и други жанрове,поне остана любовта към книгите-някак си сякаш като чета книгата ме завладява и забравям за лошото.Обичам да гледам телевизия и най-вече да пазарувам дрехи(това е по-скоро като мания).Обичам да ходя на кино.....и да се веселя в компания на хубава музика на някоя вила.Преди обожавах да рисувам,дори ходех 5 години на кръжоци,но в един момент спрях-просто сякаш ми беше дотегнало,но сега мога да кажа,че е много освобождаващо и приятно изкуство-прекрасен начин да изразиш себе си.Много обичам разходките сред природата и събирането на сухи цветя и камъни с интересна форма(глупаво нали?).Е май много се отплеснах.......... Laughing
WoW

МнениеПуснато на: Пет Дек 12, 2008 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

----------------

Модератор
Върнете се в началото
estel

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2008 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чета книжки превеждам сръбски песни събирам салфетки и бъркалки за кафе... Razz

МнениеПуснато на: Сря Дек 17, 2008 2:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз събирам салфетки с най-различни картинки,много са красиви.... Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети