lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

На лафче и минути за забава
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Говорилня
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Щото изглеждаше миловидна и добродушна. От този тип красавици, дето са небрежно красиви. Които не се гримират, не се докарват, не "блестят", но пак изглеждат добре. Беше неглиже, на конска опашка, слаба, висока, спортна, изглеждаше и малко уморена. И по-млада от него, с минимум 10 години.
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, все пак трябва да има в нещо, което я е привлякало до такава степен, че да се омъжи за него и да има деца. Да, с времето ореолите падат, но не се знае в тази връзка , кой се е лишиш от ореола. Външният вид понякога лъже.

Цитат:
След такава жена е очудващо и как намира очи да "види" други жени.

Хм, това говори много добре за теб и като визия, и като чар, и като човек, умееш да общува.

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, Тита! Мила си.
Замислих се за "ореолите". Ореолът на моя мъж още не е паднал. Сигурно и никога няма да падне. Smile Вероятно в това е разликата между любов и влюбване. romance
tita757

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм мила, справедлива съм Cool В живота си научих много неща, и едно от тях е, че не всичко изглежда такова, каквото в момента ние го виждаме. Виждала съм много хора набедени за светци. Не са! И точно това си мислех тези дни Rolling Eyes Дълга тема....

Цитат:
Замислих се за "ореолите". Ореолът на моя мъж още не е паднал. Сигурно и никога няма да падне.

Амин! Това е чудесно, красиво и много истинско. Аз съм убедена, че твоят също няма да падне в неговите очи, защото градежът във вашата връзка е взаимен.

Горкият викинг Confused Не ще му е било лесно с жена, която бързо омайва.

Ален Делон

Върнете се в началото
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tita757 написа:
Горкият викинг Confused Не ще му е било лесно с жена, която бързо омайва.
Не го жали толкова. Затова пък има 2 красиви деца. Всъщност и двете приличат на него. Laughing
tita757

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, малко ми е мъчно Very Happy

Впрочем как мислите- кой наранява повече: мъжете или жените?

Ален Делон

Върнете се в началото
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ми е малко мъчно за него, още като разбрах и ми стана мъчно.
Според мен наранява този, който казва "Край, аз бях до тук.", когато другият все още обича.
tita757

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Според мен наранява този, който казва "Край, аз бях до тук.", когато другият все още обича.

Това е и моето мнение.

Ален Делон

Върнете се в началото
slaron

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!

Изобщо не ми е Коледно-празнично-новогодишно... Rolling Eyes Даже ме дразнят коледните реклами, украси, песньовки по радиото и т.н. Наскоро посетих голям мол /така ми се наложи, а много мразя МОЛ-овете/ и се почувствах нищожна, малка и загубена сред това пиршество на ... всичко. Крещяща суета, тълпи блъскащи се хора да харчат, харчат... като че ли светът ще свърши, ако не си купиш някой боклук от МОЛ-а. Това ли е Коледният дух?!
Дори утре е служебният ни банкет, но на мен не ми се ходи. За съжаление ще ми се наложи, защото трябва да се запозная с някои хора.
Иначе в къщи нищо не съм украсявала. Ние слагаме жива елха на Бъдни вечер и тогава я украсяваме.
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Дек 16, 2016 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оф, това с м-ните наистина е голям ад. Тази година минахме сравнително леко обаче. Повечето неща ги бяхме поръчали отрано(и тънко Wink ) по ибей, някои купихме още през ноември, когато тепърва започваше "коледната треска". Последните дребни подаръчета(правим подаръчета предимно на приятелски деца, чиито родители пък правят на нашите), които не бяхме доизмислили, купихме миналата събота. Тогава беше кошмар по м-ните. Някои хора имам чувството, че просто бяха излязли, за да се мотаят из навалицата, а не да купуват нещо.
Иначе на моменти и аз се "сдухвам" и нямам много настроение, но ми го вдигат децата. Особено Кирил, който чака с нетърпение и брои дните до Коледа. Днес казаха в ДГ, да занесем на децата в пон-к коледни костюмчета(като на джуджета, продават ги масово тук, евтини са, чайна). И аз като се прибрахме взех да пробвам миналогодишните дали ще им станат на децата, щото помня, че тогава им бяха леко големи. И те им паснаха, а децата така им хареса и почти цялата вечер ходиха из къщи като малки джудженца с червени дрешки. Според мен истинската Коледа се усеща, когато има малки деца наоколо. Те носят коледния дух, с тях придобива магия празникът. angels romance
tita757

МнениеПуснато на: Съб Дек 17, 2016 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сларон, пожелавам ти Новата година да е в пъти по-добра от старата.

За Рождество, ех, без сняг някак си не е хубаво Rolling Eyes

Ален Делон

Върнете се в началото
sweetheart

МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2016 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейтеее Laughing къде сте се скрили? Русалче и какво сега?Няма толкова време да се виждате ли?А жена му може да е красива,но сигурно е студенокръвна,а това отблъсква мъжете. Вече запразнявам и нямам търпение да дойде петък и след това две седмици ВАКАНЦИЯ happy

МнениеПуснато на: Пон Дек 19, 2016 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Суит, 2 седмици ваканция - страхотно! Razz happy
А относно учителя ми(харесва ми да го наричам така Smile ), ами най-вероятно ще го видя най-рано до година. Вероятността да го засека някъде тези дни е малка. Ама то и да го виждам - каква ли файда, хаха. Само учтивости, и после малко емоции - от моя страна поне още има емоция. Но сякаш почват да постихват емоциите, но не смея да казвам още голяма дума. Smile
Направих си коледен маникюр, муцка стана. Razz Нали бях писала, че се правя с гел лак. Това е новото ми хоби. Wink Купих си ув-лампа от ибей преди 2 месеца и много се зарибих. Сега съм с бледо зелен с пудра огледален ефект и 2 стикера- на различни пръсти- 1 снежинка и 1 дядо Коледа. Преди това бях с термо-лак, дето си мени цвета от топло на студено и обратно- розово/синьо. Smile
Darma

МнениеПуснато на: Вто Дек 20, 2016 8:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тита, прекрасна идея и още по-прекрасна тема! Smile Благодаря ти за труда, на един дъх я изчетох! Smile

Русалка, въпреки, че са минали 3 седмици вече, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти слънце, въздух и любов! Very Happy

На всички, които четат и пишат във форума, пожелавам светли и спокойни празници! Бъдете здрави и честити Вие и семействата Ви, и нека 2017 да е по-добра от 2016, и по-малко добра от 2018! Wink

Аз мисля да съм със семейството си, а от първите дни на януари ще емигрирам малко по-северозападно от България... Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

МнениеПуснато на: Вто Дек 20, 2016 9:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, сладка Дарма. Където и да емигрираш, не ни забравяй Cool

Русалка, честити нови нокти Smile Аз нямам нерви за това изкуство, защото то си е цяло изкуство. Нямам търпение да дойде Рождество. Децата в църквата правят репитиции. Много са сладки и красиви, като ангели са, и нищо чудно да са, защото всички деца са ангелчета/ освен, когато не пищят с мощен глас Laughing Cool

Ален Делон

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Говорилня Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Следваща
Страница 2 от 28

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети