lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За три дни станах мацка от класа

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2013 12:48 pm    Заглавие: За три дни станах мацка от класа Отговорете с цитат

Здравейте, скъпи приятели , които четете този прекрасен вестник. Редовно си купувам "Лична драма" и с най-голямо удоволствие го прочитам от първата до последната страница. Сега реших да споделя своята история с вас.
Аз съм на 25 години, живея в малко градче. Като малка нямах щастливо детство. Причина за това беше по-малката ми сестра. Тя получаваше всичко, а аз нищо. Не стигаше това, ами вкъщи бяха постоянни скандали и побоища. Бяхме като малък хотел на ужасите. Това е детството ми, за което си спомням със огромна болка и никога не говоря за него.
Много ме болеше, че тя отнемаше и всичките ми гаджета. Можеше да има всеки, но винаги правеше едно и също - хареса ли ме някой, тя се лепваше за него и той моментално ме зарязваше. Сестра ми беше красиво момиче, а аз определено не бях от нейната класа. Събирах злоба и омраза в себе си, а вечер, докато плачех, тайничко си обещавах, че някой ден тя скъпо ще си плати.
В един момент осъзнах, че ако сама не си помогна, никой няма да го направи. Купих си дрехи последен писък на модата, куп гримове, отидох на фризьор и за 3 дни станах "мацка от класа". Започнах да ходя по дискотеки и барове, мъжете се лепяха за мен и ме обсипваха с куп красиви обещания. Излизах с тях по месец-два, после ги зарязвах. Така срещнах Пламен - мил , красив и богат. Имаше собствена фирма, в която ми предложи работа като негова асистентка. Приех. Имах собствен автомобил, купуваше ми скъпи и луксозни подаръци, всичко, за което си помислех. Връзката ни продължи около година и половина. Реших, че това, което ми предлага Пламен не ми е достатъчно и напуснах работа. Започнах да се срещам с негови приятели и клиенти и така се "изкачвах по стълбичката към успеха". След още 2 години имах всичко, за което някой е мечтал - апартаменти във Варна и Пловдив, супер луксозна кола... Ходех в най-скъпите барове и заведения, дори заминах в Германия да ми сложат силикон и да ми удължат косата. Стигнах върха!
Вече бях забравила за семейството си и малката си сестра, към която таях такова огорчение. Имах всичко и бях щастлива. Не се обръщах назад и никога не мислех за миналото.
Преди 2 години бях на почивка и там срещнах Николай. Господи - фантастичен мъж! Разтреперих се цялата, обливаха ме топли и студени вълни, отново и отново. Бях сигурна , че той е Мъжът. И не сгреших. Запознах се с него още същата вечер! В следващите няколко месеца всичко беше като приказка. Нямам думи, за да опиша какво изживяхме. Разбрах, че Ники има син на 2 годинки. Беше много сладко хлапе, но въпреки това, ме заболя, че той не ми каза в началото. Бях готова да преглътна, защото, по дяволите, аз обичах този мъж! Но имаше още нещо, което ме притесняваше - трябваше да му разкажа за миналото си. Исках той да знае и да го научи от мен. Една вечер седнах и му споделих всичко. Имах чувството, че очите му разкъсват плътта ми. Болката не може да се сравни с нищо. Той легна без да каже думичка. На сутринта тръгна за работа отново с пълно мълчание. Това ме убиваше. Събрах си нещата през деня и си тръгнах, не оставих дори бележка. Прибрах се в апартамента си в Пловдив. За пръв път усетих колко съм сама. Следващата седмица беше като една черна дупка, от която нямаше излизане. И тогава разбрах, че съм бременна. Не знаех да плача ли или да се радвам. Всъщност се радвах, защото все нещо щеше да ми остане от Николай. След няколко дни реших да му кажа. Единственото, което успях да направя, беше да му пратя sms със съдържанието: "Ники , бременна съм"! Отговорът който получих направо ме докара до инфаркт: "Знам! До 2 дни ще приключа с ремонта на стаята за детето и ще дойда да те взема"! Нямах думи, плаках 2 часа от щастие. Всичко, за което бях мечтала някога, се сбъдваше.
През март чакаме нашият син да се роди. Наистина живеем в една приказка без край. Не съжалявам за нищо, въпреки че известно време бях една първокласна кучка. Но, ако не бях минала по този път, никога нямаше да срещна Ники. Това навежда на мисълта че всичко си е струвало!
Жаклина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kokiche69

МнениеПуснато на: Съб Фев 28, 2015 11:10 pm    Заглавие: до Жаклина Отговорете с цитат

Това прилича на приказка! Радвам се от сърце за теб! Дано сте винаги щастливи!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
magdalenas

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пон Мар 02, 2015 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да разбера защо, за да е успяла една жена, винаги в подобни истории се представя, че минава през един път на... кучката?!? Кучката, ама просто в онзи смисъл, че минава през леглото на няколко мъже?!?
Е, аз още не съм успяла, ама да речем, че съм дръпнала доста от старта си и досега не ми се е налагало да минавам през леглото на мнозина, че да успея... И надявам се да не ми се наложи, защото иначе ще отложа успеха си за някой друг живот.
Да, мъжете ни влияят, друго си е с какви мъже излизаш и въобще с какви хора, но най-вече те повлияват на начина ни на мислене за нас самите. И приятелите ни са важни, приятелките...
С подбирането на средата често започват и подбраните неща за нас.
А ако си с мъж, който те тика у вас просто да домакинстваш и ти му се поддаваш от комплекси, защото си мислиш, че никога не можеш да станеш нищо повече, нормално е да не постигнеш нищо повече.
Границите си ги поставяме първо ние, позволявайки и на други да ни ги поставят.
Така представени нещата ми изглеждат по-реалистични.
Shokolad'laaad

МнениеПуснато на: Пон Мар 02, 2015 11:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста тъпа история. "Върха" се постига като си туриш силикона и сложиш изкуствена коса... Преспала с половин София, сестра й - виновна. Смях.
Върнете се в началото
rossi998

МнениеПуснато на: Пон Сеп 07, 2015 7:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети