lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Страхувам се, че истината ще ги убие

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 12:36 pm    Заглавие: Страхувам се, че истината ще ги убие Отговорете с цитат

Странно е как хората поглъщат чуждата болка и страдание, а по-малко се радват на простичките неща от живота. И все пак, ще се придържам към името на вестника ви, макар да ми е малко неудобно от това, с което предстои да ви "залея".
Вечер е. Сама съм. Всъщност с мен са мислите и копнежите ми по нея. Да, правилно прочетохте - по нея. От онези същества съм, които се категоризират с отклонения.
Преди 4 години се влюбих в жена. Беше ми се случвало и преди, но разбираемо - всичко си оставаше вътре в мен. Не смеех да го афиширам. Сега е различно, защото се получи взаимност. Само за протокола - дали имам сексуален контакт с нея? Да, имам. Макар че никога не го наричам секс, а правене на любов. Между другото моята сексуалност ме притесняваше преди, в пубертета, когато нямаше кой да ми обясни какво е това. Или да ме "излекува"? Чела съм доста литература. Исках да разбера как научно се обяснява моята ориентация. В общи линии не е много ясно - дали човек се ражда такъв или в последствие става хомосексуален. Това вече не ме вълнува, защото пред себе си аз не се притеснявам, нито се обвинявам. Само че задържайки всичко в себе си, вредя на психиката си.
Много фактори ме спират да се разкрия. Най-вече семейството ми. Обичам майка си и баща си, брат си, децата му. Знам, че мама няма да преживее, ако й кажа "коя" съм. Това ме спира да живея така, както искам. Не се страхувам, че някой ще ме сочи с пръст като прокажена, а че ще убия родителите ми. Те за нищо на света не биха допуснали нещо подобно за своята дъщеря.
Тази тайна вече започва да унищожава и мен, понякога ми минават мисли за самоубийство, които веднага изтласквам. Ще унищожа много хора, ако съм мъртва, а като съм жива, пак ги унищожавам. Това в общи линии е личната ми драма.
Жената, която обичам, е силно, борещо се създание. Нежна и любяща, а аз и нея наранявам. Толкова сложни са нещата от живота - не мога нищо да й дам, освен непрестанните си мисли и откраднатите мигове на уединение.
Имам вредния навик да се самобичувам, а и тази вечер състоянието ми предполага да съм така негативна към себе си. С нея се виждам рядко и трудно. Очаквах да се срещнем сега, но ми се обади, че е невъзможно и аз полудях. Плаках, говорих си сама, говорих въображаемо и с нея, изобщо бях тъжна смешна картинка. Пореден клиент за най-близката лудница.
Зная, че този вестник го четат много хора. Всеки има различна житейска съдба и свои проблеми - домашно насилие, студенина в отношенията, бедност, разводи, трагедии от смъртта на близки и любими... Толкова по-страшни неща съществуват от моите главоблъсканици. Сега спирам, защото нищо не ви казах. Помогнах малко на себе си като освободих част от недостойните си мисли.
Ще се подпиша с име, което звучи добре. Старобиблейско е.

Естир

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети