lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Използва връзките ми и ме заряза

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 1:24 pm    Заглавие: Използва връзките ми и ме заряза Отговорете с цитат

Аз съм човек, от когото може да научите много ценни неща за живота. Роден съм в красивия град Плевен, макар че напоследък искам да се махна оттук. Всъщност най-важното за мен е друго - че жадувам само за две неща - любов и разбирателство. И за да ги получа, съм готов дори на смърт да отида. Убеден съм, че с всичко заложено в мен мога да направя някоя жена щастлива. Аз съм дете на любовта и не ме е срам да напиша, че съм без родители. Това не е порок. Порок е да лъжеш и лицемерничиш. Ето един подобен случай.
Бях тръгнал с момиче от Плевен, Дида. Тя беше инвалид. Тичах с нея по лекари, ортопеди, физиотерапевти, къде ли не. Операцията мина успешно, и без това имам страшно силни връзки. Само че след като Дида се възстанови, усетих студенина. Отношенията ни се обтегнаха. Разнищих всичко и истината излезе наяве. Тя ме беше използвала само заради връзките. Дълго време търсих грешката у себе си, но не я открих. Макар че никога никого не съм мразил, тази жена я намразих ужасно. Осъзнах, че човек трябва да слуша само това, което му говори душата. А тя ми подсказваше, че връзката ни е безсмислена и трябва да се разделим. За съжаление Дида не можа да оцени вътрешната ми красота и богатството, което нося в себе си. След раздялата намразих родния си град и усещам отрицателната му енергия.
Искам да знаете, че аз не съм депутат и никога няма да бъда. Не съм кмет и никога няма да бъда. Не давам обещания и никога няма да дам. Аз съм си аз. Който ме приеме такъв, какъвто съм, няма да сгреши. Във всяка една ситуация умея да запазвам самообладание. За своите 27 години съм преживял много и имам чувството, че съм на 47. Изправих много хора на крака, а благодарност така и не получих. В крайна сметка не съм кофа за боклук. И не забравяйте, че зодията няма никакво значение за връзката. Всичко зависи от характера, възпитанието и от житейските уроци, които си научил.
Дидо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefka 56

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали някога Дидо ще прочете думите ми но искам да кажа че: Човек който дава помоща си на други не трябва да очаква благодарности или каквото и да е друго.
Помощ се дава от сърце-без очаквания от отсрещната страна.Всичко друго за мен е-сделка. Shocked
Върнете се в началото
rossi998

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефи - напълно съмн съгласна с теб!
Такива типове като Дидо търсят и намират "изстрадали жени", натрапват им добрините си и помощта си и после невинно мигат, когато хората не искат да са им до гроб задължени.
Сори, но не това е начинът да получиш любов и уважение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочитайки текста,ми идва на ум песента на Марги Хранова и Орлин Горанов-"Изгарящо чувство". Няма значение дали си мъж или жена-когато мразиш,ти си вече сам.Но е хубаво човек да си спомня за тези,които са му подали ръка в труден и тежък момент.

Ален Делон

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети