lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

В секспози ме рисувал тайно

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2012 11:15 am    Заглавие: В секспози ме рисувал тайно Отговорете с цитат

Моята история е тъжна. Объркана съм, изтощена, наранена, душата ми трепери от обида и болка.
Имах брак, който просъществува 16 години. Родих две деца, но съпругът ми - бивш полицай, реши, че нямам право да живея и под влияние на алкохола все ме тормозеше и искаше да умра. Търпях заради децата, но накрая не издържах и подадох молба за развод. Само това беше начинът да оцелея.
След няколко години срещнах мъж, който всъщност отчаяно е търсел не съпруга, а майка за сина си. Допаднахме си. Живеехме в различни градове и аз всяка събота пътувах, за да им сготвя, да ги изпера и изгладя. Той също като мен изживяваше труден период. Неговата бивша съпруга не позволявала никоя жена да се задържи при него. Но съдбата ни срещна и аз го харесах, допуснах го до себе си, а синът му не представляваше проблем за мен. Както гледах двете си момичета, така приех и него. Сключихме брак. Не след дълго прибрахме майка му при нас. Брат му не я искаше и я беше изгонил. Горката жена нямаше къде да живее. Цели 7 години и 6 месеца се грижих за нея и треперех за живота й. Вече е на 90 г.
Един ден получихме телеграма от дом за психично болни хора. Уведомяваха ни, че

сестрата на свекърва ми е починала

и трябва да я вземем, за да я погребем. Поехме всички разходи. Брат му дори на погребението не дойде. За мой ужас се оказах в ролята на погребален агент, но кулминацията беше, когато трябваше да сляза в гроба на дядото на съпруга ми и да събера в специална торбичка костите му, за да могат да положат ковчега в същия гроб. Валеше дъжд, беше кално и направо ужасно. Не мислех за после. Дълго време ми трябваше, за да преодолея този "лош сън".
Обичах момчето на втория си съпруг и го гледах като собствено дете. Помагах му с каквото можех. Той беше затворен в себе си и ми трябваше време, за да го извадя от това състояние. Израсна, влезе в казармата, после постъпи във военно училище. Гордеех се с него и се отнасях със същата любов както към моите момичета. Порасна, възмъжа и реши да се жени за колежка на дъщеря ми. Хубаво. Не възразих. За мое огромно учудване обаче, след 20 години мълчание, биологичната му майка се появи. Искаше от сина си да й даде втори шанс и той склони. Мълчах. Нищо не казах. Не беше моя работа. И не знам защо младата снаха се обърна срещу мен. Заяви, че

не съм му истинска майка и не иска да ме вижда.

И се случи най-страшното за една майка, каквато наистина се чувствах. Той ме хвана за гърлото и взе да ме души.
А баща му цяла година ме тормозеше, биеше ме, искаше да ме нареже на парчета с трион, защото иначе не съм умирала. От полицията ме пазиха дълго време, но повече не можеше. Разведохме се. Подадох молба по Закона за домашното насилие. Признаха го за виновен и светкавично го извадиха от жилището. По-късно той реши, че не е направил достатъчно и започна да ме клевети и обижда по всички медии, занимаваше всякакви институции с неговите измислени истории. Разбрах, че съм била съвременната Месалина, че месечно съм имала по 250-300 партньора в леглото. Не можете да си представите каква помия изля върху мен. Впоследствие разбрах много неща, които не са достойни за мъж с принципи и морал, за каквито той претендираше. Изрязвал снимки от списания на голи жени, тайно ме рисувал в секспози. Защо го е правил? Нямам обяснение. Случвало се е дори сутрин да ме събуди, за да ми разкаже как се е приготвял за среща с друга жена. Слушах, мълчах и бавно умирах.

Накрая съпругът ми остана без жилище и без син,

защото снахата не го допуска да припари до дома им. Оставих всичко в ръцете на съдбата, но много ме боли. Истината е, че връщане назад няма. Сега живея сама. А той се влачи бездомен. Осъдиха го по Закона за домашното насилие и е подсъдим по половината Гражданско-процесуален кодекс. Ежи се, че щял да осъди всички наши институции в Страсбург, защото не били уважили исканията му. Всъщност той искаше аз да изпадна до положението на клошарка, да ровя в кофите за боклук, да бъда унизена, унищожена, обвинена във връзки с мафията и още, и още какво ли не...
Това е моята история. За себе си ще кажа, че сега съм на 52 г., висока 165 см и тежа 60 кг Обичам уюта вкъщи, обожавам цветята, информирам се по всички злободневни теми от живота. Широко скроен човек съм, толерантна, уважавам хората около себе си и се старая да решавам проблемите им. Само на себе си не мога да помогна, за да изляза от това състояние. Затворила съм се вкъщи и потъвам в самотата си, а ми е потребно присъствие до мен - истинско, човешко, взаимно. Дадох от себе си всичко - обич, любов, грижи, внимание, а не получих нищо. Стовариха ми се само обиди и унижения. Ще се радвам, ако се случи все пак да намеря човека за мен.

В. от Пловдив
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети