lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Яйцето от магията открих в шкафа

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Ное 29, 2012 12:20 pm    Заглавие: Яйцето от магията открих в шкафа Отговорете с цитат

Не знам как да започна. Вие, "Лична драма", сте страхотни! Искам да ви разкажа за част от моя живот.
През септември 2002 г. споделих драмата си с читателите на вестника и получих много писма. Едно от тях ме привлече като магнит, макар дамата да не отговаряше на моите изисквания. Запознахме се и се сприятелихме.
Вече бях разведен. Семейството ми остана да живее в Литва. Оставих им всичко - и обзаведената триетажна къща, и двете коли. По това време се занимавах с търговия - внос и износ. След 15 дни се преместих при новата си позната. Направи ми впечатление, че в тях е много мръсно, но какво пък, не това беше най-важното. В крайна сметка заживяхме като семейство. Взимах прилична заплата, а освен това съм зодия Телец и умея да правя пари. Приятелката ми получаваше само 120 лева.
Веднъж в един от шкафовете на кухнята случайно намерих три малки бурканчета. Във всяко имаше яйце, както и моя снимка, на сестра й и майка й. Попитах я какво означава всичко това, а тя отговори, че ни предпазва от черни магии. Веднага се обадих на моя братовчедка, която е в час с тия неща, и тя ми каза, че ми е направила магия, за да може дамата да ме контролира.
Изхвърлих яйцето в река, изнесох се от тях, ала след три дни, пак като магнит, нещо ме притегли към нея. Звъннах й и отново се събрахме. Тогава с мен започнаха да стават странни неща. Непрекъснато се карах с колеги, обтегнах си отношенията и с шефа, с когото бяхме приятели още от ученическите години. Напуснах работа, а дамата продължаваше да ме успокоява и да ми казва да не се притеснявам. И без това сестра й заминавала при мъжа си във Франция, щели сме да отидем при майка й в Шумен. Не исках, но я послушах.
Подробности за изминалите 3 години няма да ви разказвам. Ще спомена само, че бях под пълно въздействие и хипноза. Като че ли ме управляваше с дистанционно, като телевизор. Накрая не издържах и започнах да търся помощ от екстрасенси. Да, ама за развалянето на тази страшна магия трябваха пари, а аз не можех да скрия доходите си от жената, с която живеех. От друга страна пък, само който търси, намира.
Попаднах на добра екстрасенска, психолог и лечител. Тя ми вдъхна надежда, че може да ми помогне, а после ще се разплатим. Така и стана. Отървах се от дамата магьосница и за първи път от доста години аз се почувствах истински щастлив. После екстрасенската ме назначи на работа във фирмата си като координатор мениджър. Не след дълго тя замина за САЩ, а аз останах в София.
Мили дами и господа, ако мислите, че магиите не съществуват, жестоко се лъжете. От сърце благодаря на екстрасенската Е., която се оказа ненадминат професионалист и всеотдайно помага на изстрадали души като мен.
Емил
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети