lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Боксьорка разруши семейството ми

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2012 12:29 pm    Заглавие: Боксьорка разруши семейството ми Отговорете с цитат

Аз съм от хората, които се женят слепешком, а после съжаляват и си патят. Сега, вместо да празнуваме 50-годишнината от брака си, на 77-годишна възраст, с бившата ми съпруга се развеждаме, делим и орезиляваме.
Още, когато първородният ми син беше на 3 години, заради детска лудория жена ми го изрита жестоко по стълбището. При това пред очите на майка ми. Тя се опита да се намеси, но също получи ритници и удари с юмрук, а аз упреци и омраза за цял живот.
Съпругата ми умееше да настройва против мен и да подстрекава близките ни, а най-вече синовете ни. Правеше го още докато бяха деца. А когато се зажениха, даряваше снахите на сватбите с жълтички, които бях наследил от родителите ми. Правеше го демагогски така че всички да разберат колко е ларж. Само след втората година връхлетя да бие едната снаха, в резултат, на което се наложи да й гипсират ръката. Двегодишното ни внуче получи стрес, а синът - високо кръвно. Въпреки това продължава да й слугува.
Намеси се и в живота на по-голямото ни момче, разрушавайки отношенията му с жените, а най-вече - характера му. Активно участва и в трите му развода, помогна браковете му да се разтрогнат. Три дечица останаха без баща.
През 1986 г. предизвика нов скандал между нас, този път подкрепен с юмручната подкрепа на по-малкия ни син. Уплашен, бях принуден да напусна дома си. В продължение на 20 г. живея при нечовешки условия в бараки и фургони, а жена ми се шири в двустайно жилище, чества годишнини и празници със синовете, снахите и внуците и на престава да им промива мозъците колко лош баща съм аз и колко добра е тя.
През миналото лятото преживях две тежки операции и се осмелих да се прибера у дома, очаквайки съчувствие и подкрепа. Още на третия ден саможивата ми съпруга изрита багажа ми, но се намеси полицията и прокуратурата и не се стигна до фатален край. Заведох бракоразводно дело. Тя подари 2 хиляди евро на големия син, за да го доведе в съда като кошаревски свидетел срещу мен, за да ме орезили и оклевети с измислени от адвоката лъжи. Изпаднах в шок и недоумение. Трудно се описва това състояние. На финала на моя живот упреците и ругатните срещу мен бяха внушавани на внучетата, които аз все още обичам. Макар че не очаквам съчувствие и добрина от никого. Разруха и раздор царят в цялото ми 15-членно семейство и ги причинява само едно лице - Костадинка боксьорката, както й викат съседите.
За да оцелея, съм принуден да продам или да даря на други хора бащината си къща и целия имот. Въвличат ме в грях, но той няма да е мой. Съвестта ми е чиста, а душата наранена. Все пак мога да простя, но не виждам светлина в тунела.
Разказвам тази трагедия, за да бъде урок за други хора. Не разчитам на близките си, те са осакатени и хипнотизирани. Оставам сам срещу всички тях.

Г. Василев
[/i]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети