lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

След развода най-накрая се почувствах щастлива

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2012 12:53 pm    Заглавие: След развода най-накрая се почувствах щастлива Отговорете с цитат

Казват, че двама души се срещат, женят се, създават семейство, за да бъдат щастливи. Не съм сигурна, че това се отнася за всички.
Иво беше мой колега. Често излизахме да пушим заедно, ходехме заедно да обядваме в близкото кафене и понякога ме водеше на кино, няколко пъти ходехме в нощен клуб, а след това правехме секс. Един ден просто ми каза: "Омъжи се за мен." Бях се влюбвала милион пъти, но никой досега не ми беше предлагал брак. Реших, че може да не се повтори и въпреки, че не изпитвах особени чувства към Иво, се съгласих.
Забременях веднага след сватбата и обикнах дъщеря си от мига на зачеването й. Но това е история за друга любов. С Иво живяхме година и половина. По-голямата част от времето посветихме на детето, а през останалата търпях неговите пристъпи на патологична ревност. Тя стигаше до крайност - постоянни скандали и заплахи. Всъщност, с нищо не бях я заслужила. Дори не помислях да му изневерявам. Веднъж се вбесих от незаслужените му упреци и му ударих шамар. В отговор получих пълна програма - юмруци в лицето и корема, ритници и възможно най-грубите обиди. На сутринта падна в краката ми и се закле, че никога повече няма да се повтори. Сигурно се досещате, че това "никога" трая до следващия път. Наложи се да подам молба за развод.
Делото се проточи близо две години, но ние вече не живеехме заедно. Той отдавна беше напуснал и фирмата, където работехме. А когато бракоразводният процес свърши, най-сетне се почувствах истински щастлива. Вече години дори не ми минава мисъл да се влюбвам или не дай Боже да се омъжвам.
Иво се ожени и ни остави с детето на мира. И може би никога повече нямаше да чуя за него, ако веднъж не ме потърси някакъв следовател. Искаше да знае нещо повече за характера на бившия ми мъж. Оказа се, че пребил до смърт втората си съпруга. Причината - патологична ревност. Успокои ме, че в следващите години едва ли ще ми създава неприятности. Чакали го години зад решетките.

Щастливо разведената

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети