lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Страшната първа нощ

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 2:10 pm    Заглавие: Страшната първа нощ Отговорете с цитат

Може би защото ми е интересно да се задълбавам в отношенията между хората, да ги анализирам и да си взимам поука, не пропускам консултациите на сексолога д-р Врабчев и психотерапевта д-р Герджикова.
Реших да споделя една история от началото на моя сексуален опит с идеята да помогна на младите читателки. Случи се преди десетина години, но остави дълбоки следи в душата ми. Сега си мисля, че за истински секс бях готова много по-късно.
Бях на 17, а Виктор на 18. Родителите му заминаха на село, защото баба му се беше разболяла и той ме покани да спя у тях. Кой знае защо мъжкото тяло все още не предизвикваше у мен сексуални трепети. Имах само някакви смътни усещания, че е време да се отдам някому, защото повечето от приятелките ми отдавна не бяха девствени.
Виктор се оказа теоретично подготвен и много нахъсан да ми покаже как се правят тези работи по всички правила на изкуството. Само че вместо да ми достави удоволствие, моето първо отдаване ме изтормози ужасно. Разбира се, благодарение на гаджето ми.
Месеци преди това той ме уговаряше, че щом се обичаме, трябва да принадлежим един на друг не само духом, но и телом. Той бил истински мъж и за него това имало голямо значение. Дори понякога фантазираше как ще му се отдам за пръв път в къса бяла прозрачна нощница с тънички презрамки, които се връзват на раменете.
Вики много ми харесваше, но за истинска любов едва ли е ставало дума. Разбирах, че мога да махна с ръка на подобен шантаж и да го зарежа, ала не го направих.
И ето че техният апартамент беше свободен и можехме да правим в него каквото поискаме. Оказа се, че моят сексучител се беше погрижил за всичко - свещи, шампанско и... прозрачна нощничка с връзки на раменете. Само че беше октомври, навън бе доста студено, а парното все още не беше пуснато. Аз се вълнувах, по кожата ми се гонеха тръпки. Пихме шампанско, после влязох в банята да облека мечтания фееричен атрибут. Когато излязох, Вики ме чакаше изпънал се на леглото чисто гол. Започнахме да се целуваме, а мен ме беше страх, замръзвах, направо ме тресеше. Опитвах се да не гледам надолу. А той ме сложи да легна по гръб и се опита да ме погали между краката. Аз така ги бях стиснала, че му трябваше сила, за да ги разтвори. И точно тогава с учителски тон изръси: "Девственицата трябва да се загрее..." Дръпнах се рязко настрани. Вики се обиди и демонстративно ми обърна гръб. Лежах гола, с комплекси, трепереща. Мислех си, че ако сега не се разделя с девствеността си, никога повече няма да ми се случи. Започнах да го лъжа, че съм се дръпнала от превъзбуда. Той ми повярва и започна отначало. Нямах никакви приятни усещания, сякаш бях парализирана. Опитвах се да не тракам със зъби от студ и да имитирам удоволствие. Тогава той започна отново да говори: "Ето сега ще пристъпим към великото тайнство." И отново ме обърна по гръб. Опитваше се да проникне в мен, успя да направи някакви докосвания и търкания. Малко по-късно проникна по-дълбоко, макар и само няколко пъти. После свърши.
"Сексът" продължи около час. После той се изпъна до мен, прегърна ме и вещо каза: "Имаш някакъв проблем с девствената ципа. Възможно е да се наложи хирургична намеса." Но след малко видя кръвта на чаршафа и се зарадва. Въпреки това отново ме посъветва да се прегледам.
Само че при мен всичко си беше наред. Ама че мъчение! После години се опитвах да се отърва от комплексите си в леглото. Слава Богу, попаднах на мъже с много опит и търпение. А съпругът ми направи от мен истинска жена.
Пиша това писмо, за да посъветвам младите момичета добре да преценят с кого ще го направят за първи път. Много е важно партньорът да има опит, а не да е непораснал многознайко като моя Виктор.

Една опитна жена
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети