lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Филм,сериал който не бих гледал отново
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GiRL_,защо точно Козият рог? Блестящ сценарий за онези години и още по-блестяща игра на Катя Паскалева и Антон Горчев.Велик,много велик!

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tita757 написа:
GiRL_,защо точно Козият рог? Блестящ сценарий за онези години и още по-блестяща игра на Катя Паскалева и Антон Горчев.Велик,много велик!

Какво да ти кажа, Титка... Цял филм изгледах и цели два часа чаках да чуя някаква реч. В целия филм има само една реплика и всичко останало е членоразделни звуци и животински погледи. Дори и за нямо кино не се вписва. Като цяло не ми хареса, дори и като изпълнение на ролите. Те и за Листопад казват, че е филмиран по бестселър на еди си кой писател, но някой чел ли го е? То и първолак ще се справи по-добре Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LITA

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм чела две книги на Решат Нури - Чучулигата и Листопад. Искам да кажа че книгата няма нищо общо с филма, действието на филма е осъвременено.
Върнете се в началото
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

LITA написа:
Аз съм чела две книги на Решат Нури - Чучулигата и Листопад. Искам да кажа че книгата няма нищо общо с филма, действието на филма е осъвременено.

Филма не го знам как е, но като прочетох книгата и за малко да се откажа от литературата като цяло Smile
Върнете се в началото
tita757

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А,говореха си те.Има мълчание в по-тягостните сцени,където действието говори.Думите са наистина излишни.Самият филм се базира на истински истории,има моменти в които кръвта ти бушува,дъхът ти спира и великолепната игра на артистите допълва моментите.Това е от тези филми които говорят без думи Smile

Що се отнася до Листопад,аз не съм чела тази книга.Но съм чела поне 5 пъти "Чучулигата"! Разкош! Листопад започнах да си го дърпам от нета да го гледам, и не знам кой точно осъждаш? Актъорската игра или сценарият?

Ален Делон

Върнете се в началото
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За Козият рог, като цяло не ми хареса. Нито като игра, нито като сюжет, като история е добър, но не е представена както трябва поне според мен. А за това кого осъждам не схванах за Козият или за Листопад ме питаш. Ако е за второто, не съм гледала ни една серия и не мисля да го правя, четох романа, т.нар. "бестселър". Пълно разочарование, чак се зачудих, ако на това му викат бестселър, то какво остава за останалата част от техните литературни писания Laughing Качих им глупавата книга в един сайт и американците се насраха да се подиграват.
Върнете се в началото
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаше един филм, като заговорихме за бг кино, за въображаемото куче рРоро. Този филм ме отказа и от детските филмчета в бг киното Laughing
Върнете се в началото
tita757

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
американците се насраха да се подиграват.

Американецът от изкуство не разбира.На тях има дай кръв,секс,бой и наркотици.Ама и ти си намерила къде да я качиш Laughing

Ален Делон

Върнете се в началото
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2010 2:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tita757 написа:
Цитат:
американците се насраха да се подиграват.

Американецът от изкуство не разбира.На тях има дай кръв,секс,бой и наркотици.Ама и ти си намерила къде да я качиш Laughing

Абе не разбира, имат много хубави и съдържателни филми те, а и тяхното кино най се цени Smile Виж Момиче за милиони, или оня филм за бащата, който спеше в тоалетната, за да осигури прехрана и подслон на детето си..
Върнете се в началото
tita757

МнениеПуснато на: Нед Яну 30, 2011 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://zamunda.net/details.php?id=168991&rated=1

Confused На моменти чак ми стана гнусно,особено когато хлапето влезе във ваната Surprised

Ален Делон

Върнете се в началото
Evita1

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2011 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много харесвам българското кино но тоя филм направо ме разби:
http://zamunda.net/details.php?id=44589&hit=1
Опитали са се да направят нещо,но за съжаление с доста мъки го изгледах целия като се надявах,че ще има някакъв край,но уви нищо.
Върнете се в началото
pepi_pipi

МнениеПуснато на: Пон Сеп 26, 2011 4:55 pm    Заглавие: Филм,сериал който не бих гледал отново Отговорете с цитат

http://zamunda.net/details.php?id=274047&hit=1

Сръбски филм
Върнете се в началото
Камил

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2013 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи гледахме Среднощен експрес и цяал нощ не можах да мигна от ужас Confused повече няма да гледам подобни филми.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети