lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Девствеността си пазех за тоя, що духа

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Фев 08, 2013 3:02 pm    Заглавие: Девствеността си пазех за тоя, що духа Отговорете с цитат

Няма да ви лъжа, че за в. „Лична драма" разбрах наскоро. Препоръча ми го новата колежка, 27-годишна семейна жена. Прелистих го, прочетох това-онова, пък после се върнах и внимателно се зачетох. Вече знаех, че ще бъда една от новите ви читателки. Моята драма е точно за вас, затова ви пиша. Разчитам на анонимност и ви моля да не публикувате адреса ми. Срамувам се от миналото.

Бях красиво момиче. Мъжете ме харесваха, желаеха ме, а аз много се страхувах от първия път. Притеснявах се, че може да забременея и после какво? Аборт? Не, предпочитах да си остана девствена до момента, в който не срещна голямата любов и не се оженим. Такива ми бяха представите и разбиранията. Те обаче не ми попречиха да флиртувам. Приятно ми е, когато мъжете ме ухажват.
Едва сега, когато вече съм на 34, разбирам какво съм им причинявала. Те ме желаеха и аз им позволявах да се докосват до тялото ми. Неведнъж и не с един съм си лягала чисто гола, като им разрешавах да ме галят, опипват... Възбуждах ги и

буквално ги побърквах

Карах ги да се чувстват като прелъстени и изоставени. Откъде да знам, че това е рисковано за здравето им?
Никога няма да забравя как Венци, поредното ми гадже от университета, веднъж така се беше възбудил, направо се вдърви. Болеше го, място не можеше да си намери, а аз продължавах да го галя, целувам и да повтарям, че много го обичам. Всъщност това си беше така, аз наистина го обичах, ама платонически. Смятах, че и той трябва да е като мен, да ме чака до първата брачна нощ. Нямах представа от мъжката физиология. Докато не попаднах на 30-годишния Галин.
След студентския празник в ІІІ курс си легнах с него с надеждата, че пак ще ми се размине. Само че, след като не му позволих да проникне в мен, той ми заши два яки шамара и насила го направи. Направо ме изнасили. Явно просто не можа да овладее възбудата си и на всяка цена трябваше да ме има. А аз го приех като най-отвратителната му постъпка.
Събори ме върху килима,

разкъса сутиена и бикините

вдигна краката ми и се намести между треперещите ми бедра. Запуши устата ми с длан, да не викам. Каза, че опърничавите жени като мен го възбуждат още повече. После ме обърна по корем и повтори болезнените движения. Сърцето ми щеше да се пръсне. Истината е, че колкото и да го молех да спре, аз не се дърпах. Оставих се в ръцете му, защото го обичах. И не шавнах. Накрая седна на стола и ме придърпа върху себе си. Спомням си, че ми се виеше свят, затова се хванах за облегалката. Галин свърши трети път, а аз плачех. Очаквах да ме гушне, да ми каже, че ме обича и едва ли не да уточним датата на сватбата. Това не стана, а драмата ми продължи. Понеже нямаше кръв, той ми заби още два шамара и ме попита защо досега съм го лъгала, че съм девствена. А аз наистина не бях имала полови контакти с мъже. Разделихме се.
Най-лошото е, че когато срещнах истинския мъж, който и живота си даваше за мен и с когото след година се оженихме, аз вече изпитвах стрес от секса. Затворих се в черупката си и дори на него не позволих да ме има изцяло. Не познах какво е това оргазъм, какво значи желанията на мъжа и жената да съвпаднат в мига на кулминацията. Е, направи ми бебе, но животът ми не върви. Желая го, а не можем да си паснем в леглото - нито като пози, нито като едновременно удоволствие. Все си мисля, че ще стане чудо, че тази вечер ще се отпусна и ще забравя миналото, но не се получава. Непрекъснато купувам ароматизирани свещи, пием вино, целуваме се много и дълго, но не става и не става. Аз съм скована, пасивна и не мога да си избия от главата гадната мисъл за първия път. Толкова дълго го чаках и се пазех, а сега да

не мога да възбудя собствения си мъж

както някога правех с другите.
Най-притеснено ми е, че той напоследък спря да ме желае. Явно причината е в мен. Нищо чудно да си е намерил любовница, която добре владее позите, по-разкрепостена е от мен и няма никакви угризения. Не искам да изгубя мъжа си, много го обичам. В същото време ме е срам да говоря с него очи в очи. Нито той знае за кошмарния ми първи път, нито приятелките ми. Всички си мислят, че сме невероятна двойка, защото на вид го докарваме.
Не спирам да се питам защо и къде сгреших. Упреквам се, че дълго време пазех девствеността си за тоя що духа - от страх, от липса на всякакви разумни за възрастта си действия и елементарни познания. Всъщност мама никога не ми е говорила за секса, нито пък ми е давала да чета книги. Не я упреквам, макар че подобно мълчание между майка и дъщеря аз не бих допуснала. Моето момиченце вече е на 9 г.
Не знам дали е възможно животът ми сексуално да се промени, но искам да кажа на днешните тийнейджърки, че задръжките трябва да са до време. Не ви карам да правите секс на 15, не бих насърчила и собствената си дъщеря, но на 22 вече е твърде късно, да не кажа смешно. Това е извън нормалните закони на природата. Аз чаках от страх, от глупост и сега съм на път да проваля брака си.
Дамяна от Русе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети