lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обичам да карам в насрещното платно

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2013 12:49 pm    Заглавие: Обичам да карам в насрещното платно Отговорете с цитат

Здравейте! Отдавна съм ваша фенка, още от времето, когато с приятелки разхождахме децата си и си разказвахме живота от А до Я.
Тогава една майка от компанията предложи всяка от нас да опише драмата си и да я изпрати в редакцията. Посмяхме се на идеята, а после така и не го направихме. Може би, защото тези истории бяха я за някоя изцепка на свекърва, я за съпружеска забележка или поредна разправия за пари.
Сега обаче е различно и само пред вас мога да бъда искрена. На 33 г. съм и разбирам, че тогава е било най-щастливото и спокойно, най-готиното време за мен.
Една случка през зимата промени тотално живота ми и ми отвори очите за много неща. Първото е, че човек не трябва да мисли негативно, за да не вика сам лошите събития. Няколко пъти катастрофирах. Излезе, че съм по-чуплива от скапания си GSM. И слава богу! Ако апаратът не беше здрав и боен, нямаше да разберат какво се е случило с мен.
Карах си реното и в един момент усетих адска болка, от която главата ми сякаш се взриви. Дойдох на себе си в някаква много светла и отвратително бяла стая. Преди да фокусирам прозорците, лампите, стойките и банките с лекарства, вътрешния ми глас крещеше, че съм в болница. Постепенно нещата дойдоха на мeстата си. Оказа се, че докато съм шофирала, ми е станало лошо и съм загубила контрол над колата. Така съм преживяла поредната катастрофа. Спасил ме един човек, който ме докарал в болницата. И докато чакал пред ренгена и ми държал якето, разбрал, че GSM-ът ми звъни.
Бях му изключила звука, защото ненормалният ми шеф много се дразни, когато телефоните на служителите му звънят. Оставям го на вибрация и го нося в някой джоб, така че да усетя, ако някой ме търси. Така синът ми научил какво се е случило и веднага тръгнал към болницата. Като разбрали, че съм вън от опасност, но няма да ги пуснат при мен, двамата с мъжът, който ме спаси, си тръгнали. Непознатият закарал момчето у дома и му казал, че на следващия ден ще мине да го вземе, за да дойдат в болницата при мен.
Ето така срещнах този човек. Сега през деня често ми звъни, а когато знае, че искам да поспя, ми изпраща смешни SMS-и. Опитва се да ме изненада и зарадва с нещо, докосва ме нежно - сакън да не се счупя отново. Безкрайно съм благодарна на този господин, със сигурност ще си останем много добри приятели.
Това е. А, забравих да спомена, че обичам да карам в насрещното платно. Тоест, аз съм от хората, на които като им кажат, че нещо е невъзможно, правят именно това.

Мариела
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети