lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Хванах се в капана на чувствата си

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2013 11:05 am    Заглавие: Хванах се в капана на чувствата си Отговорете с цитат

Преди да започна да ви разказвам моята история, искам да ви призная, че ми беше много трудно да я напиша. Макар че чета вестника, не съм свикнал да споделям своите интимни преживявания пред много хора.
И така, казвам се Румен, на 41 години съм и живея сам. Зад гърба си имам два брака, с втората си съпруга се разведох преди 3 години. Децата ни вече са големи, не се нуждаят толкова от грижи, колкото от финансова подкрепа. Може да се каже, че се наслаждавам на своята самота. Не ми липсва нищо - приятели, любовници, работа, която обичам и от която печеля добре.
И изведнъж преди няколко месеца ми се случи нещо неочаквано. Влюбих се в жена, по-млада от мен с 14 години. Проблемът не е във възрастта (имал съм съвсем младички любовници), а в това, че малко преди да навърша 40, престанах да приемам "романтичната кухня" като нещо необходимо и положително. Обичам флиртовете, жените и секса, но не мога да понасям обвързването, обсебването и задълженията. Затова съвсем не беше в плановете ми да хлътвам до уши. Стана като гръм от ясно небе.
Всичко започна доста стандартно, докато една нощ забелязах, че мисля непрекъснато за нея. Разбрах, че съм се хванал в капана на собствените си чувства. Минаха няколко дни, струваше ми се, че съм щастлив. И тогава случайно разбрах, че алкохолът действа ужасно на моята любима - води я до истерични кризи, безумни многочасови разговори, сълзи и молби за обещания за цял живот. Направих всичко, за да не се налага да пием, но след няколко седмици беше рожденият й ден и моето момиче ми беше организирало вечеря на свещи. На масата, разбира се, имаше бутилка от любимото ми вино, а в хладилника й - още две, с които се справихме неусетно.
В началото като че ли й нямаше нищо, но изведнъж се разкрещя по някакъв незначителен повод, размаха ръце, започна да чупи чаши и да реве. Дори се поряза и цялата й ръка беше в кръв. Ошашавих се напълно, сграбчих я и я понесох към спалнята. И тогава нейната истерия прерасна в страст - разкъса дрехите ми, раздра гърба ми и всичко по пълна програма. По едно време започнах дори да се страхувам за душевното здраве на съседите й - ревеше като разярена слоница. Любихме се като пуснати на свобода затворници. Накрая мокри, уморени, целите в кръв заспахме прегърнати.
На сутринта тихо се измъкнах, взех душ и се прибрах у дома. И ето вече е нощ, тя все още не ми се е обадила, аз също не смея. В главата ми се блъскат какви ли не мисли. Седя и пиша това писмо. Надявам се някой да ме посъветва дали да продължа тази връзка или да се спасявам, докато е време.

Румен от София

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети