lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Оказа се пълен мръсник

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пон Дек 17, 2012 1:07 pm    Заглавие: Оказа се пълен мръсник Отговорете с цитат

Пише ви 51-годишна вдовица. Съпругът ми почина преди 6 години. Отдадох се изцяло на деца и родители. Колегите ми все ме съветваха да помисля за себе си, защото един ден никой няма да ме погледне, но аз не им вярвах. Ето, че се случи.
Неприятностите и самотата ме убиваха. Затова четях обявите във вестника, но не се решавах да звънна на някого. Може би възпитанието ми е такова, или както се шегуваме с познати, май не съм от тази планета. Според моите разбирания, мъжът трябва да направи първата крачка. Така написах в писмо до вестника преди 3 години. Обадиха ми се доста господа. Повечето говореха в нетрезво състояние или първата им приказка беше за секс. Направи ми впечатление един, който ми звънеше всяка вечер. Нямах никакъв опит с мъжете, затова, да си призная, беше ми приятно някой да ми пожелава "Лека нощ". Срещнахме се, харесахме се, след време ме заведе у тях. Останах малко разочарована, защото приземният етаж, в който казваше, че живее, се оказа мазе, чиито стени бяха мръсни и влажни, с мухлясали тапети. И понеже не съм материалистка, се съгласих да живеем заедно.
Човекът, за когото смятах, че е страдал поради загубата на жена си, се оказа пълен мръсник. Само след 15-20 дни започнаха да се обаждат любовниците му, да ме гонят и заплашват. Дори веднъж към 23,30 ч. някаква госпожа се вмъкна като у дома си, но като ме видя, веднага изчезна. Срещам я и сега. Разбрах, че и тя била вдовица.
Животът ми се превърна в още по-голям ад. Този мъж бе пълен егоист. Не помисляше за децата си, а камо ли за мене. На молбите ми да направи ремонт на къщата, винаги отказваше. Каквото и да му предлагах, не приемаше. Взимаше много добра заплата, но всичко отиваше за алкохол, при това долнопробен, от най-евтиния. Важното бе да има количество. Закарваше ме на работа и ми даваше по едно левче за закуска и кафе. За обяд мажех филии с маргарин. Той прибираше парите, криеше ги от мен и ме лъжеше, че все не му стигат.
За няколко месеца преживях и видях неща, за които само бях чела по вестниците - баща да опипва женената си дъщеря. Тя пък, майка на 8-годишен син, да се съблича пред него по боксерки и сутиен. И всичко това пред мен, зет му и децата. Моето възпитание не го допускаше.
Оказа се, че не подбира жените като някои, които искат да са слаби, елегантни, здрави, а гледа да са ненаситни. С всеки изминал ден пренебрежението му към мен се увеличаваше. Връщах се от работа и ако не го заварвах да играе карти с брат си, идваше семейството на дъщеря му и започваха с белота, виковете и крясъците до среднощ. Прибирах след тях, а трябваше и да го "обслужвам". Но тъй като не мога да легна с човек, който ме пренебрегва и не ме уважава, отказвах. Това го вбесяваше още повече. Въпреки молбите ми, не разрешаваше да ползваме никакви предпазни мерки при секс. Не исках да излагам здравето си на риск, затова го напуснах.
От две години и половина отново съм сама. Когато съм на работа, часовете минават бързо, но като се прибера, самотата ме убива. Познатите ми казват, че готвя вкусно, ала за сам човек как се готви. Понякога излизам с колежка, но тя е семейна и не може да е винаги с мен.
Това накратко е моята история. Аз съм скромна, честна, стеснителна и много чувствителна. Отвращават ме хора на моята възраст, които мислят само за секс. И както вече писах, чудя се дали не съм извънземна.

Една жена на 51
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети