lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Дадох му повод за ревност

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 11:34 am    Заглавие: Дадох му повод за ревност Отговорете с цитат

Пише ви 20-годишна ваша читателка. Имам проблем с гаджето си и не знам как да го разреша. Надявам се някой да ме посъветва.
С Ивайло ходим от няколко месеца. Много се обичаме и дори често говорим да се съберем под един покрив. Той е 5 години по-голям от мен и вече работи, а аз съм още студентка. От провинцията съм и заедно с приятелката ми Зоя сме наели една гарсониера. Затова Иво все подхвърля да отида да живея у тях, ама аз малко се колебая, защото майка му е доста властна жена.
Преди две седмици Зоя си беше заминала в Монтана и с Иво се уговорихме, че в петък ще дойде при мен. През цялата вечер го чаках, а той позвъни едва към 10 ч. Негов колега имал рожден ден, черпели се и щял доста да закъснее. Затова ми предложи да дойде на сутринта след като се наспи. Страшно се ядосах, защото така не се прави. Щом ми е обещал, трябва да държи на думата си. Пък и нима запивката с колегите му е по-важна от нас двамата?! Той усети обида в тона ми, ама нищо не каза.
Седях си и направо не можех да си намеря място. В този момент се обади Жоро, гаджето на Зоя. Бил наблизо, предложи да мине. Беше ми тъпо и се съгласих.
Дойде момчето, хапнахме пържолите, които бях приготвила за Иво и дори отворих бутилката вино. Получи се приятна вечер. После аз реших да измия чиниите и се оплаках, че мивката ни пак се е запушила. Жоро, който е много свестен мъж, веднага предложи да я отпуши. Съблече си ризата и се завря отдолу. Тръбата се беше затегнала яко и той доста се поизмъчи, ама успя. Точно влезе да се измие в банята и на вратата се позвъни. Без изобщо да се замисля, отворих. Беше Иво. В този момент Жоро излезе гол до кръста и ни лук ял, ни лук мирисал каза здрасти на гаджето ми.
Ивайло първо помисли, че Зоя не е заминала, ама като разбра, че сме сами с нейния приятел, се нацупи и тръгна да си ходи. И как не, на всичкото отгоре на масата в кухнята все още стояха приборите и двете чаши, с които бяхме пили виното. На вратата ми каза, че не е очаквал от мен да съм такава гаднярка - хем на него да изневеря, хем на най-добрата си приятелка да скроя такъв номер. Въобще не повярва, че в 1 след полунощ Жоро е оправял сифона, а не мен.
И вече толкова време не иска да ме види. Не знам как да си го върна, как да го накарам да ми повярва, че съм абсолютно невинна? Обичам го и дори не ми е минало през ума да му изневерявам с друг. Дано като прочете тези редове да приеме истината такава каквато е.

Добромира, София
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети