lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Пратих детектив след жена ми

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2012 12:15 pm    Заглавие: Пратих детектив след жена ми Отговорете с цитат

Здравейте! Искам да ви разкажа за своите преживявания. След десетгодишен брак в един момент започнах да се съмнявам, че семейното ми щастие е безоблачно. Съпругата ми Ели се занимава отдавна с бизнес и напоследък направо се развихри. Това, което взе да ме притеснява, че разполагаше с много пари.

Появиха се нейни бизнеспартньори, някои доста по-млади, с които фамилярничеше пред мен. Страшно ме дразнеше единият от тях Тошо-Черният. Щом й се обадеше, тя зарязваше всичко, палеше колата и изчезваше. Заедно се захванаха с някакви нови проекти, с какво ли не. Тя му имаше пълно доверие, даже мисля, че на мен не казваше някои неща от бизнеса си, а ги споделяше само с него. Върхът на всичко беше, когато си създадоха филиал в град край морето и започнаха да прекарват там по-голямата част от седмицата. Аз се почувствах изоставен и съмнението загриза мъжката ми душа. Какво правят те в свободните си вечери, дали той не ме замества в нейното легло.
В един вестник случайно прочетох интервюто на частен детектив, който се занимава с проследяването на неверни съпруги. И в мен узря план да проследя жена си. В интерес на истината, детективът ми поиска доста пари, но нали тя ми ги даваше. Кой ти мисли! И зачаках, с трепет в душата. Фантазиите ми се развихриха. Представях си как ще й хвърля в лицето снимките, на които тя е в прегръдките на омразния Тошо.
Детективът излезе пешкин момче. Покани ме свед две седмици да го посетя в кантората. Каза, че разговорът бил важен. Отивам аз наежен и едва ли сигурен в успеха на своята мисия.
Първо ме попита дали знам с какво се занимава госпожата. Кимнах неопредлено. Той пак ме попита дали съм наясно с дейността на фирмата. Извади снимки, които беше направил, но на всичките тя беше с канадката и явно бяха правени на открито, защото беше вдигнала качулката. Тошо беше на някои от тях, но изглеждаше като измръзващ от студа циганин, който потропва с крак, за да не замръзне. Тогава детективът ми каза, че открил неща, които не опират до личния живот на дамата, но са свързани с дейност, която според него ще заинтерсува властите. Да съм я предупредил, че могат да надушат сделките им и ще стане лошо. Светна ми най-накрая, че става дума за далавери. Човекът беше благоразположен към мен и ме посъветва да не ровя в посоката, която бях избрал, а да се опитам да й повлияя за другото.
След една седмица жена ми се прибра вкъщи. Беше ни жива, ни умряла. Веднага го разбрах. Затвори се в хола и седя над разни документи почти целия ден. А като свърши ми каза, че е сложила край на всичко. Тошо излязъл голям мошеник. Завлякъл я с много пари и я докарал до нула. Прегърнах я и тя заплака на моето рамо. Повтаряше, че съм единственият, който ще я разбере. И тогава си помислих, че трябва да унищожа онези снимки, които ми беше дал детективът. Тя не бива да разбере, че съм се усъмнил в нея. Признавам, че в този момент и последните ми съмнения се стопиха.
Подозрителният
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети