lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За злобата почивен ден няма

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2012 10:34 am    Заглавие: За злобата почивен ден няма Отговорете с цитат

Това се случи преди няколко години. Тогава бях безработен и от бюрото по труда ни задължаваха 5 дни в месеца да вършим обща работа. Понеже бях най-възрастен, ме назначиха за отговорник на 40 души.
Така се запознах с 25-годишната Р. Нарочиха я за стара мома, защото в по-малкия град, ако едно момиче не се омъжи до 22 г., го мислят за презряло. Цял ден работихме заедно, а вечерта тя ми дойде на гости. От много години съм разведен и живея сам, но съм добър домакин. Сложих масата и направих кафе. Докато разговаряхме, тя кимна към касетофона и пожела да пусна музика. Избрах нежен блус и я поканих на танц. Притиснах младото й тяло и усетих как възбудата ми нараства. Започнах да я целувам нежно, а тя не се отдръпна. Танцувайки, стигнахме до леглото. Бързо свалихме дрехите си и се любихме до премала. Изпратих я до дома й малко преди полунощ.
Срещите ни станаха постоянни и родителите й разбраха за нас, но нямаха нищо против. В градчето ни бързо се разчу за връзката ни и много хора ни завидяха. Плъзнаха клюки и лъжи, защото злобата няма почивен ден.
Веднъж съседката ме помоли да свърша нещо по двора й срещу заплащане. Докато й помагах, тя започна да ме напада, че съм стар и съм подвел едно дете. Повтаряше, че любовта с толкова млада жена е грешна и Бог ще ме накаже. Стиснах зъби и едва не я ударих. Завистниците не мирясаха и хвърляха все повече чернилка между нас. Тогава техните не издържаха и я омъжиха насила.
Много страдах, защото за обичта няма възраст и мисля, че нашата любов беше истинска, а не греховна. Сега отново съм сам...
Али Мохамед Паша
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> ЧЕТИВО ЗА ДЕНЯ Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети