lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За прайтайма...

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2010 12:17 pm    Заглавие: За прайтайма... Отговорете с цитат

Какво според вас трябва да се излъчва в прайтайма? Сериали,игри,реалити програми или друго? От какво вие писнало да гледате и какво излъчват малко?

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zai4e_kate

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2010 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен трябва да са семейни сериали или нещо ,което цялото семейство да гледа и да му е интересно...това е времето когато всички са си вкъщи и гледат телевизия...
писнало ми е от турски сериали и тия предавания тип байландо и великолепната шесторка ли там какво беше...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
shokolaD`laaD

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2010 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Стани богат"
GiRL_In_FiRe

МнениеПуснато на: Нед Дек 19, 2010 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо, което да забавлява цялото семейство и когато поканиш приятели, да няма отзвуци от рода на "Баш това ли намери сега? Смени канала или направо спирай телевизора!!!" Със сигурност мангалските сериали не се вписват в пейзажа, че БТВ имаха наглостта да ги излъчват миналата година баш на Коледа и Великден!
Върнете се в началото
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Пон Дек 20, 2010 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам да има "Сървайвър" Cool народа изглупя покрай поредните сериали.Нека да има повече реалити шоута, състезателни програми и така.

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Маринката

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2011 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Писна ми от тези сериали вече,сериал след сериал.Трябва да има повече развлекателни програми.
Върнете се в началото
AgonyScream

МнениеПуснато на: Съб Апр 21, 2012 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бм

Последната промяна е направена от AgonyScream на Пон Апр 23, 2012 12:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
pepi_pipi

МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2012 2:09 pm    Заглавие: Re: За прайтайма... Отговорете с цитат

tita757 написа:
Какво според вас трябва да се излъчва в прайтайма? Сериали,игри,реалити програми или друго? От какво вие писнало да гледате и какво излъчват малко?

1. Нон стоп ''Господари на ефира''
2.Всичко става. Като иэключим рекламите,''Листопад'',''Пепел от роэи'' и още една две боэи,на които не им помня эаглавията.
3. Какво ми е писнало да гледам...ами много неща,ако вэема да иэброявам ще мръкне и ще съмне,но можеби околните ги харесват.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Хоби Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети