lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Имам голям проблем моля помогнете ..

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bibiti

МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2018 10:50 pm    Заглавие: Имам голям проблем моля помогнете .. Отговорете с цитат

Имам голям проблем с едно момче.Накратко става на въпрос,Че аз имам чувства към него и съм му ги признавали няколко пъти,Но той ми казва че няма или че го отблъсквам или че аз съм виновна че не се получава.Денонощно сме заедно.Напоследък не сме заедно когато той е на работа и когато аз съм.Но си говорим през това време.Той остава в нас,аз в тях.Дразни се като не знае къде съм или от други момчета.Ядосва ми се за някви глупости като се бъзикам с него,а когато някои друг го прави не е проблем.Готви ми от време на време.Гледа да съм добре.Постоянно ми угажда.Не излиза с други момичета,излиза,но на два месеца веднъж за макс час и то само с едно.Но си пише с момичета.Супер много съм объркана не знам как да постъпя когато сме скарани той е крив и няма настроение.Не знам моля ви дай те ми съвет как да постъпя...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
halek

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2018 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На колко години сте?
Върнете се в началото
bibiti

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на 20,а той на 25
Върнете се в началото
halek

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2018 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И какво се опитвате да правите заедно, да градите сериозна връзка или друго? Един между друг наясно ли сте каква е целта на връзката ви и какво ще се случва занапред?
Върнете се в началото
bibiti

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2018 1:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам казва ми,че иска,но тъкмо като тръгне да се получава нещо и съм започвала да го отблъсквам.Не знам и аз ...
Върнете се в началото
halek

МнениеПуснато на: Пон Фев 05, 2018 10:23 pm    Заглавие: Re: Имам голям проблем моля помогнете .. Отговорете с цитат

bibiti написа:
Имам голям проблем с едно момче. Накратко става въпросза това, че аз имам чувства към него и съм му ги признавала няколко пъти, но той ми казва че няма, или че го отблъсквам, или че аз съм виновна, че не се получава. Явно има нещо у теб или в отношението ти към него, което го дразни. Какво е само той си знае.
Денонощно сме заедно.Напоследък не сме заедно когато той е на работа и когато аз съм.Но си говорим през това време.Той остава в нас,аз в тях.Дразни се като не знае къде съм или от други момчета.Ядосва ми се за някви глупости като се бъзикам с него,а когато някои друг го прави не е проблем.
Нормално е да се дразни ако си с други момчета, все пак сте във връзка. Често ли се случва? Ама как така ще се бъзикаш с него?!? Ти си приятелката му, трябва да го подкрепяш, а не да се майтапиш с него, още повече че явно не му понася добре
Готви ми от време на време.Гледа да съм добре.Постоянно ми угажда.Не излиза с други момичета,излиза,но на два месеца веднъж за макс час и то само с едно.Но си пише с момичета. Супер много съм объркана не знам как да постъпя когато сме скарани той е крив и няма настроение.Не знам моля ви дай те ми съвет как да постъпя...

Може би ви е рано за сериозна връзка, а може и да е защото не сте подходящи един за друг.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети