lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Чувствам се странно

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Тийнейдж
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gery08

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2018 4:33 pm    Заглавие: Чувствам се странно Отговорете с цитат

Здравейте, виждам, че има и др. подобни теми във форума, затова пиша тук.
Да мина по същество. Харесвах едно момче 6 години. Взаимоотношенията ни бяха като на котка и мишка. Винаги сме се обиждали и така нататък. Имаше период, в който той имаше интерес към мен, но до там... Тази години най-накрая има приятелски отношения между нас. Аз вече не го харесвам. Наскоро почувствах едно чувство, но не онази искра любовна, просто много се радвах, че най-накрая си говорим свободно като приятели.
Вчера, обаче, една от най-близките ми приятелки ми каза, че го харесва. Ами почувствах се някак си... Тъпо. Смисъл от толкова много момчета си е харесала точно него ли? Не я обвинявам. Просто ми стана някак кофти. На всичкото отгоре иска помощта ми. Не знам дали ще мога да ѝ помогна, а и дали искам...Какво смятате? Вие попадали ли сте в такива ситуации?
Благодаря! Very Happy Smile Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2018 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако наистина нямаш чувства, остави я тогава да са заедно. А тя знае ли за твоите симпатии?

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rusalka

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2018 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не бих и помагала. Изпадала съм в подобна ситуация, е, не съвсем. Може да ми е само приятел, ама си е мой. Да се спасява. Може да не звучи хубаво, ама в крайна сметка си е така. Ако им е писано, ще са заедно и без моята помощ.
А този мой приятел харесваше едно момиче и искаше аз да и подаря роза от негово име. Направих го. Тя я прие, но каза, че си има гадже. И до там се приключи с неговите чувства. Laughing Със сегашния си акъл, сигурно не бих го направила. Бих му казала, да прави каквото иска, ама да не ме забърква. Е, тя ситуацията май не е много подобна. Smile
Тита, приятелските чувства са също чувства. Понякога доста силни, особено в младежка възраст. Mr. Green
rita

МнениеПуснато на: Нед Фев 04, 2018 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз те съветвам да й съдействаш. Така ще преодолееш всякакви навици на специална симпатия към това момче. Освободи сърцето си нова любов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Тийнейдж Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети