lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Трудна но ИСТИНСКА ЛЮБОВ
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Моята драма
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nikoleta89

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2018 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мълчи шибаняк, никой не те натиска, за да звъниш! Пии си млякото и си лягай, че стана късно! Ааа и спри филмите, много ги гледаш! Аз какво трябва да завършвам, кога и къде си е лично моя работа, ти кой беше?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
magdalenas

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikoleta, няма нужда от раздразнение и обиди! поради конструктивна критика... В крайна сметка правописът ти на моменти наистина не е добър и прочитът на подобни постове е доста труден.
Ако искаш да те разбират по-добре другите, е добре да се постараеш малко, да провериш написаното преди да натиснеш бутон "прати"...
Емоционалният ти подход към ситуациите не ти помага на теб самата. Било то за тази забележка, или друго в живота.
Вместо да влагаме излишни емоционалности, сподели ни малко повече за вас двете. Малко факти, даже и образование, и работа. В голям град ли живеете? Малък? Село? На колко сте години всъщност? Ти самата сама ли живееш? Самостоятелни ли сте финансово? Кой ви помага? Имате ли общи приятели? Имате ли изобщо приятели? Споделяли ли сте идеи за общи мечти? Планували ли сте някога бъдещето си двете? Мисля, че всяка връзка трябва да си има собствена "мисия", за да оцелее на негативите около себе си...
Тези факти ще ни помогнат да си изградим по-ясна представа за личността ти и тази на приятелката ти и да ти дадем по-добри идеи и съвети.
Ама каквото и да ти казва някой, дори и да не ти харесва, ако не използва наистина обидни думи, моля те, запазвай добрия тон. Виж дори аз колко написах заради теб! Ако нещо не ти е харесало, съжалявам. Опитах се да бъда полезна всъщност. Просто от човещина, че си споделила болката си и искаш съвети, се опитвам да разсъждавам по темата ти. Никой тук не те познава лично и имай предвид, че си правим изводи по това, което пишеш и как го пишеш...
Хайде сега сподели нещо наистина важно и забрави за драките.
halek

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Лесно гърмиш и очевидно си имала тежко детство Laughing
Nikoleta89 написа:
Мълчи шибаняк, никой не те натиска, за да звъниш! Пии си млякото и си лягай, че стана късно! Ааа и спри филмите, много ги гледаш! Аз какво трябва да завършвам, кога и къде си е лично моя работа, ти кой беше?
Върнете се в началото
Nikoleta89

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2018 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам за реакцията си ! Бързо пиша, не проверявам и така се получава! Ами от голям град сме, имаме много много общи познати дори и приятели, тя е на 19 аз съм на 24 , говорили сме много и постоянно за общо бъдъще, това ни е мечтата. Говорили сме дори за деца, живяхме малко заедно и отново го искаме. Обичаме се ацки много, заедно като сме е пълно щастие, вчера бяхме заедно тя е малко болна вдигна ми температура аз цяла нощ не спах, гледах си я, смъкнах и темепратурата много бързо, поспа си и отпочина. Днес сутринтта приятеля и спеше и успяхме да се видим за половин час, веднага след като е прекарала вечертта с мене се видя разликата в нея, нямаше този болен вид, направо си беше излекувана, както една приятелка ми каза, като и споделих че ще се видим и цяла нощ ще сме заедно щ, думите и бяха “ Сега като сте заедно ще оздравее, любовта лекува” найстина така стана. Обаче още не прави крачката да се махне от него и да си отиде у тях, усещам че е притеснена, мижеби уплашена, споделях Ви че той е агресивен! Това е приятелчета от изминалите дни, всичко е едно и също, освен факта че още по-силно се обичаме! Sad
Върнете се в началото
magdalenas

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2018 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами сигурно се колебае на кой бряг е, така да се каже.
Опитай се да се поставиш на нейно място и ще ти е по-лесно да си отговориш и сама.
Опитай си да си представиш и какво е да си майка... Макар че тя лично не ми изглежда от най-грижовните, сигурно има и едно майчинско чувство, което я човърка и винаги може да бъде използвано от другите срещу нея...
Знам ли и аз...
Emil_Vichy_France

Местожителство: VICHY - FRANCE

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2018 1:53 am    Заглавие: Здравей, Николета! Отговорете с цитат

Един личен съвет свързан с темата, която си споделила.
Никога не заставай на страната на момиче, което тайно се крие и се вижда с тебе, а се въргаля в леглото с мъжът си.
Във хомосексуалните връзки любовта е наистина много силна, но и там има спорове и скандали, които повярвай ми са много по-люти и сериозни.
Замисли се, тя има опит с мъжете /за тебе не стана ясно/ един ден може и с теб така да постъпи.
Надявам се разбираш, че тя е на 19 години с дете на 2 години, което чисто математически показва, че тя спи с мъже от 16 годишна... Това разбира се не е кой знае какъв проблем, проблема е там, че ти си само забавление, а тя неможе да мисли, като зрял човек и да взима сама решения, защото е зависима, както от факта, че има дете, така и от факта, че желанието и да бъде с жена не е нейната роля в този живот. /Това се усеща малко преди това, най-често в пубертета./
Момичетата, които харесват момичета не го осъзнават на 19 години, с едно дете и скандали в семейството.
Тя е била в момент на слабост, емоционално наранена и се появяваш ти като най-добра приятелка.
Ти обаче също си млада и не знаеш, че в такива ситуации се чака ... Дава се време на чувствата, както при тебе, така и при нея. Има вероятност тя да те е използвала, като отдушник, защото е имала нужда от приятел с който да сподели проблемите си в къщи. А ти си преила нейната слабост, като опция да се влюбиш толкова много и силно.
За любовта граници и пречки няма, когато тя е споделена и от двете страни.
За тебе може да е любов, но разглеждайки темата ставя ясно, че само ти живееш в тази любов и всеки приятелски жест от нейна страна го намираш, като отговор и любов, но не е така. Замисли се.
Човек ходи при приятел, когато има нужда да му сподели своите тревоги. Човек прегръща и се гушка в приятелска прегръдка с добър приятел, защото се чувства сигурен, че няма да бъде предаден, но човек правейки всичко това ... не декларира любов и желание за връзка, каквато ти си мислиш...
Приела си слабостта й като част от твоята сексуалност, защото при хомосексуалните всеки такъв близък контакт е повод да се търси по дълбока интимност. Сгрешила си и ще го осъзнаеш много скоро.

Любовта е чувство за двама, другото е само мъчение и страдание за теб.
Успех и не си губи времето с хора, които не могат да оправят собственият си живот!
Поздрави!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Моята драма Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети