lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Абортът.....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Животът какъвто е
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rita

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2018 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, скъпи съфорумци!

Имам добри новини, що се отнася до събитията около мен. Станах майка на юнак 3.1 кг и 53 см. Той се роди във Франция и сега тепърва ще го правим българин. За другото дете също се преборих. Макар и малко предсрочно внукът на мъжа ми се роди също във френска клиника и беше взет за отглеждане от семейството на бившата му жена и нейния втори съпруг. Ето че всяка криза има решение и въпреки че съжалявам не не е при биологичните си родители момчето ще расте отглеждано от баба си и надявам се с още братя и сестри. Относно бащата на детето мога да кажа, че въобще се провали в очите на мъжа ми. Винаги съм алармирала за неговото психическо състояние, за системната липса на възпитателни мерки от страна на баща му и т.н., но сега вече безвъзвратно късно да наливам акъл, за да се поправят нещата. Надявам се единтвено, че животът ще го направи по-отговорен и ще докаже, че и той е стойностен човек. Още половин година баща му ще го издържа, макар и без джобни и всякакви луксове и като стане на 18 години ще се наложи да се эсправя сам в живота. Не може да позволяваме това безхаберие да продължава повече (на всичкото отгоре почти не посещава училище). Така... Дано не греша кардинално и се окаже, че ще произведем един неблагонадежден човек, когото обществото ще отхвърли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rusalka

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2018 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Рита, честито! Да ви е здраво и щастливо момченцето, и много да ви радва!
А за другите неща не се притеснявай. Малко по малко всичко ще се нареди. Гледай си сега твоя бебо и му се радвай.
Малък е завареният ти син още, не го съди. Такава е била съдбата на другото бебе. Дано расте щастливо и то!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Животът какъвто е Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Страница 15 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети