lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Не знам какво да правя ,дайде съвет моля Ви ..

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Моята драма
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mecheto

МнениеПуснато на: Вто Ное 28, 2017 5:19 pm    Заглавие: Не знам какво да правя ,дайде съвет моля Ви .. Отговорете с цитат

Здравейте,не бях влизала тук от години ,но Слава Богу Вие сте тук Wink
Надявам се да сте добре ..

Аз отново ще поискам съвет както преди години.. отново съм с онзи мъж,за който бях писала преди време,честно казано незнам откъде да започна ,в главата ми е пълна каша буквално .. ще се опитам да го опиша..благодаря Ви предварително Wink

Така с моят от години се местим от град на град и държави.. аз Не искам чужбините-да по-добри пари са ,но незнам език,мн трудно го уча като няма курсове,а и като нямам никакви контакти..сега сме в Англия,от няколко месеца останах без работа и покрай този Брекзит положението не е лесно..
Преди 2-3 год сключихме граждански брак,баща му ни набута с около 7000лв,за които ни се наложи да теглим голям заем,но тази година го върнахме ,което ни радва..така .. нямаме деца,отскоро пробваме,но май не съм сигурна дали вече искам..
Откак сме тук близо 2 год аз работих някъде 7-8 месеца.. кофти ми е ,но факт,ако сме си в България за няколко дни ще си намеря работа,имам опит ..но тук без език.. мн трудно.. а като го помоля да дойде някъде с мен все се мръщи.. живяхме мн хора в една малка къща,сега останахме 3ма-ние 2та и негов роднина,с който уж се разбирахме до преди няколко дни.. имахме мн скандали с мъжа ми като живеем толкова хора,от някои дори ме бе страх да не ми посегнат.. а той
ми казваше ,че преувеличавам.. откак не работя аз съм поела цялата дом работа,без неделя когато те я правят.. ноо все упреци,критики,особено пред други хора,което мн ме дразни,а той ми се смее.. напоследак мн се караме..и като се караме -той си отива при братовчед му смеят се,забавляват се а аз рева в стаята,нямам си никой тук с който да споделя ,нямам никакви контакти,не излизам-а съм свикнала да общувам с хора и това мн ме подтиска.. и той започна да ми казва,че на мен ми харесвало с моите нервни кризи-а че немога да ям и да спя и не съм на себе си и едвам дишам.. мн долно и болно,че аз съм искала да го манипулирам-за кое-че искам малко внимание като сем ,а не само там да виси при другият.. че искам поне 1 път в месеца да излизаме навън .. не говоря по скъпи места,дори и в парка съм съгласна да се разнообразим-все уморен и неможе(е как ще гледа бебе като няма време и желание за мен сега) като му го кажа се сърди ,че да не го манипулирам с евентуална бременност,че той всичко правил в нашата връзка ,но писнало от моите искания-а те са толкова скромни-внимание ,и то поне 1 път в седмицата- не съм само за секс и домакиня,следвал плана си да събира пари за жилище-значи братовчед му може да взима храна за 40п,а неможе да ме изкара веднъж на сладкарница за 15п.. живота е кратък и неможе от всичко се лишим,а аз не искам всеки ден навън..не та не.. а иначе тук всичко се дели -храна ,сметки,кв.. а аз не ям колкото тях,но нищо-да съм яла,иначе те ми изяждат моят дял.. е и после мъжа ми казва-да не правя дребни сметки на парите.. а как да се почувствам,па за капак на всичко отскоро си пише с негова бивша колежка тук и казва колко е уникална и как иска да се видят,но сега заради мен неможе-и че я харесва,е как да се почуватвам..иначе държал на семейството и не би ми изневерил..и аз сама съм си решила да остана без работа-и ако съм искала да започна при него-дето е със железа работа,а от тях ми става лоши и знае,че не съм мн добре здравословно.. но не.. а и немога сама да отида на лекар,опитвам се да чета англ.език ,но аз не съм на себе си.. все аз съм виновна-никой толко не го било ядосвало както аз..моляя.. а роднините дето ни набутаха и бъркаха ..зарязах както отново глупачка добре платена раб да дойда тук,че нали сме сем и се обичаме,а то какво -чувствам се ненужна,все виновна.. той бил перфектен,и ако аз не съм спрела с мрънкането и не бъда по-мила ще ставало по-лошо.. от дни не ям,а той ми се смее и казва,че аз съм си виновна,страдал е от нервни кризи знае какво е.. мн е гадно.. а и за капак цялата покъщнина е при майка му,нямам пари..и той знае че съм зависима от него,но май май .. мисля да го напусна,но обичам го ,страх ме е всичко наново.. къде да отида нямам приятели,роднини.. сама на квартира от чужбина да си търся,но ще е в някой голям град,само изчаквам да видя теста за бременост началото на др месец,е моля се колко и грешно да е .. да е отрицателен.. и повече мъже НЕ_всички мили в началото,а после им ставаш даденост и робиня..
има още много,но засега спирам дотук,според Вас заслужава ли си да се мъча в тази връзка-той не иска се промени,само аз трябвало или да избера отново новото,трудно начало-квартира,работа,особено сега зимата в БГ..имам заделени около 800-900лв.. Мерси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Вто Ное 28, 2017 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, много време не сме се виждали Smile В Англия сте, така ли? Чудесно. Виж, ти и преди имаше много проблеми с мъжа си, а сега и двамата сте изнервени. За мен ти не си готова да прекратиш тази връзка. Докато има думата "обичам го", има и окови.

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
magdalenas

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Вто Ное 28, 2017 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И според мен няма да си тръгнеш..., но положението ти никак не е розово наистина...
Трябва да се стегнеш, да поработиш върху себе си и да не очакваш другите чак толкова да те разбират и да откликват на нуждите ти.
Отиди сама на сладкарница тогава! Заинтригувай го! Направи нещо за себе си, почувствай се добре сама съм себе си и в кожата си и ще видиш как ще се обърне отново към теб. Добий повече самоувереност, бъде по-хитра и женствена - не само външно (сигурно си и хубава, ама не говоря за това), ами и вътрешно по-... приласкателна. Тази част на женствеността, но не онази молещата, а онази, която съблазнява мъжа си.
Намери си видеа, които те настройват по тези теми примерно. Промяната в отношенията ни с хората не става с промяна на тях, а с промяна на нас самите.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Моята драма Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети