lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обичаме се но не можем да сме заедно...Помагайте!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eno-eno

МнениеПуснато на: Вто Ное 21, 2017 12:35 am    Заглавие: Обичаме се но не можем да сме заедно...Помагайте!!! Отговорете с цитат

///

Последната промяна е направена от eno-eno на Пон Ное 27, 2017 10:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Вто Ное 21, 2017 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей. Играе си с теб. Честно - така прави. Впрочем от подобни отношения рядко излиза нещо добро, затова - бързо бягай. Какви очаквания имаш ти?

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
eno-eno

МнениеПуснато на: Нед Ное 26, 2017 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами вече и аз не знам какви очаквания имам, но много я обичам. Всеки ден сме заедно и от месеци ми дава надежди целува ме ,лови ме за ръката ,когато говоря с друга жена гледа да застане между нас и да ни раздели...Да уточня много е по голяма от мен с 20 години,има си семейство и казва че за да е с мен трябва да зареже всичко останало ,но няма да го направи. Исках да напусна рабта за да я забравя, но тя не ми позволява и..... Не искала да ме нарани, защото сме големи приятели
и много ме обърква
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
magdalenas

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пон Ное 27, 2017 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще ти мине... На нея също...
Просто се постарай да не влагаш големи надежди и разчитай на времето да утоли страстите.
Просто в 99% от случаите такива връзки наистина нямат бъдеще, съжалявам да ти го кажа. Може искрено да си влюбен, разбира се. Тя също. Приеми, че и това е любов, но не всяка любов трябва и завършва с женене и с деца... Много от любовите ни в живота просто си остават едно "романче", към което един ден трябва да се връщаме с усмивка при спомен, ако сме малко "над нещата" и сме махнали горчилката, която идва при големите очаквания за развитие.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети