lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Брат ми се сваля с гаджето ми

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Кюрди

МнениеПуснато на: Съб Окт 07, 2017 10:24 am    Заглавие: Брат ми се сваля с гаджето ми Отговорете с цитат

Здравейте предварително да кажа че не ме бива много по Български език и може да има грешки. благодаря за разбирането.

Момче на 17 години съм. И имам страшен проблем със брат ми който е на 10 години. Сваля се с гаджето ми. Сигурно тука ще си кажете ,,това е невъзможно 10 годишен да се сваля с някое момиче,, ама за жалост е така.
Понеже сме във една стая и като сме с Християна той само и вика има як задн*к яки гърди яко стегнато тяло и други. Тя също е на 17 години. Всички я намират за страшно секси ама не смеят да я закачат а брат ми я закача.Преди 2 дена го хванах да се самозадоволява на нейни снимки в фейсбук, тогава не издържах и го набих. Вечерта му се извиних прие извинението.
Какво да правя ? И дали съм постъпил добре като съм го набил ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Кюрди

МнениеПуснато на: Нед Окт 08, 2017 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за страшно бързия скоростен отговор.
Темата може да се закрие
Върнете се в началото
halek

МнениеПуснато на: Сря Окт 11, 2017 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кюрди написа:

Темата може да се закрие

Кажи как реши проблема, може друг със същия проблем да попадне на темата и да му е от полза.
Върнете се в началото
Кюрди

МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2017 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

halek написа:
Кюрди написа:

Темата може да се закрие

Кажи как реши проблема, може друг със същия проблем да попадне на темата и да му е от полза.

Беше много просто набих го още един път и го предупредих че ако я погледне още един път ще го пребия.

Това е
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Любов и секс Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети