lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Единственото й дете

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> След като прочетох
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rita

МнениеПуснато на: Нед Мар 12, 2017 9:18 am    Заглавие: Единственото й дете Отговорете с цитат

http://lichna-drama.com/articles/edinstvenoto_i_dete

Цитат:
След погребението трябваше много бързо да се уредят някои неща по наследството и мъжът ми помогна на Ангел, тъй като имаше познати в общината. След десетина дни Ангел отлетя за Канада, а леля Верче остана съвсем сама.
Гледах да съм край възрастната жена, когато можех, защото я чувствах като майка. Успокоявах я, че животът продължава и трябва да намери утеха в Ангел - нищо, че живее надалеч, пък нали и ние ще й помагаме. Тогава тя се разплака и ми сподели, че той дал апартамента за продажба в една агенция, като й казал, че след като получи сумата, ще й отдели една част да може да си плаща таксата в старчески дом. Заедно с пенсията сумата била абсолютно достатъчна да живее прилично. Беше направо съсипана.

Това ме потресе... Останах безмълвна. Не мога дори да си представя такава жестокост.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Нед Мар 12, 2017 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление връзката родители- деца, отдавна не е това, което беше. Времена. Сега на "младите" им се живее, а най-лошото е, че мнозина считат, че нямат синовна отговорност Confused

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Венера

Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Вто Мар 14, 2017 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко се връща някой ден.Хората идват със собствен характер, и да ги учим да са добри, ако отгоре им са дадени зли души няма как да станат добри.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nadeto

МнениеПуснато на: Вто Мар 14, 2017 9:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм с всички коментари под статията,особено с това

Така е, една майка може да отгледа пет деца, но пет деца не могат да гледат една майка..." Срамота е, но да чукаме на дърво, че не знаем какво ни чака...
Paola

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2017 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И да се върне кой има файда. Жалко за жената.Дали не зависи от възпитанието все пак?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> След като прочетох Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети