lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Смелостта да си спомним....
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Носталгично
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Вто Апр 21, 2015 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Помага ти детето, Русалка, какво толкова Very Happy Ех, душичките мили, как им намират малките ръчички какво все да пипнат.

Цитат:
Не знаем с дистанционното или от настройките на телевизора, го е направил да показва всичко на зелен фон. Като пуснеш филм е зелен, всичко е зелено. Това е на един малък телевизор в едната спалня, където той си пуска дискове с музика на дивидито

Самичък ли измайсторил това? Боже, умни деца Very Happy

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tita757

МнениеПуснато на: Вто Апр 21, 2015 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Спирам до тук преди да съм изплашила сериозно някой

Деска, не спирай. Още, още happy

Ален Делон

Върнете се в началото
sladurana

МнениеПуснато на: Вто Апр 21, 2015 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да ми дойде музата и ще споделям, материал има а и всеки ден си е приключение Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Paola

МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2016 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sladurana написа:
Само да ми дойде музата и ще споделям, материал има а и всеки ден си е приключение Wink

Не ти ли дойде музата? Мама ми е казвала, че съм била буйно дете с дръзки опити в кухнята, които сега липсват. Веднъж съм изсипала всичката захар, брашно, черен и червен пипер, които съм омесила с вода за да правя торта. Така и не се научих да правя торти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rusalka

МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2016 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След време разбрахме, че зеленият фон бил от дивидито. Laughing Ама то си беше старичко, важното е, че още вървят дисковете с музика на него.
Вече имам пресни бели и от второто попълнение(на 1 г и 9 м). Веднъж беше хванал един ключ на баща си и докато му го вземем-блъскаше по масата и чак направи вдлъбнатинки(дървена, лакирана). Той е по-изобретателен. Слага си една празна кутия от лего, качва се на нея и така докопва неща, които са по-нависоко и далеч по плотовете, или на по-горните рафтове в гардероба. Батко му същото го правеше по-късно, ама той нямаше от кого да види. Laughing
Любими уреди са му сушоарът ми, влагоадсорбатора, на който оказва периодическа поддръжка, разливайки водата(ако не сме я изляли), както и прахосмукачката. Обича да влезе в банята, да си сложи табуретката за баня пред мивката, да се качи, да си пусне водата и да започне да си мие ръцете, като си намокри целите ръкави на блузата. Така може да се мие дълга време, ако никой не му осуети заниманието. Любимите му изпълнения са в стил мистър Бийн. Като влезе в м-н, ако не съм го фиксирала в пазарската количка, 1та му работа е да отиде и да настрои копчетата на фризерите и хладилниците на нужната според него температура. След това вече, се насочва към плодовете, като целта е да успее да нахапе портокал или банан за по-малко от секунда.
Nadeto

МнениеПуснато на: Пон Яну 16, 2017 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера ми попадна един албум който мислех,че съм изгубила.В него открих снимки на децата,когато бяха малки и все още наивни и добри.Стари снимки на хора които вече ги няма сред живите.Стана ми толкова мъчно,че се разплаках.Колко е хубаво човек да си има спомени.
slaron

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 18, 2017 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По празниците бях забъркала един крем с идеята да правя торта. Да, но трябваше да отърча до магазина за нещо. Връщам се - купата празна и на пода, мъжОт блажено прилегнал пред ТВ, а Котьо мие муцунката... Чудех се кого да пребия пръв! Twisted Evil Е, не ядоха торта пък!
tita757

МнениеПуснато на: Сря Яну 18, 2017 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха, вие не сте яли, но катака май е хапнал Laughing Laughing Laughing

Ален Делон

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Носталгично Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети